Коркові підлоги Wicanders

Amorim Revestimentos - світовий лідер у виробництві пробкових підлогових покриттів, що має більш ніж 130-річний досвід робіт з продуктами з кори коркового дерева, і BASF, відома міжнародна хімічна компанія, об'єднали свій великий досвід з метою створення інноваційних пробкових підлогових і настінних покриттів. Amorim Revestimentos входить в португальську групу компаній Amorim, поставляє свою продукцію з пробки під брендом Wicanders більш ніж в 51 країн світу. Wicanders - відомий португальський бренд, який посів на світовому ринку підлогових покриттів почесне місце. Поєднання інноваційних технологій, екологічно чистих матеріалів і суворого контролю якості продукції дозволяє компанії пропонувати споживачам одне з кращих пробкових покриттів. Wicanders - це новий сучасний підхід в сфері декору, заснований на гармонії з природою і людськими емоціями.

Компанія Wicanders пропонує пробкові підлоги в двох рішеннях: з беськлєєвой замковою системою (плаваюче покриття) і з клейовий системою ( клейове покриття):

плаваюче покриття являє собою бесклеєву замкову систему, в якій вам лише потрібно з'єднати і замкнути планки на місці. Це дуже просто, швидко і ніякого бруду. Доступні 2 типу захисних покриттів: WRT для житлових приміщень або HPS для громадських. Плаваюче рішення є в плитках формату 605х445мм і планках 905х295мм або 1220х140мм;

клейове покриття являє собою традиційне клейове рішення для тих, кому потрібно саме тихе і комфортне покриття для підлоги. Доступно з 4 типами захисних покриттів: з шліфованим (Sanded), з prePU, PU-лак і WRT. Доступно в плитках формату 600х150мм, 600х300мм, 450х450мм і 600х450мм, а так само в планках розміром 900х150мм і 900х300мм.

клейове покриття

плаваюче покриття

Захисне покриття

Опис захисного покриття

WRT
(Wear Resistance Technology)
Це лак, в який додана дуже дрібна керамічна крихта, яка надає покриттю додаткову твердість, жорсткість і надійно захищає корковий підлогу від зносу. Крім цього, корковий підлогу, покритий лаком WRT абсолютно не слизький. Цей матовий лак підкреслює натуральну структуру пробки, стійкий до забруднення, так як будь-який бруд від взуття і плями легко видаляються з поверхні лаку, навіть, якщо підлога знаходиться в приміщенні з високою інтенсивністю ходіння.
PU
(Поліуретановий лак)
PU-лак на водній основі (3 шари), можна вже не лакувати. Покриття, оброблені даними лаком, більш еластичні, сильніше пручаються зносу. Після повного висихання потрапляння на полотно рідини не становить загрози, вони стійкі до побутової хімії. Поліуретанові покриття добре переносять зміну вологості повітря і не вимогливі до температури в приміщенні.
prePU
(Поліуретановий лак)
PU-лак на водній основі (2 шари), потрібен ще додатковий шар лаку. Покриття, оброблені даними лаком, більш еластичні, сильніше пручаються зносу. Поліуретанові покриття добре переносять зміну вологості повітря і не вимогливі до температури в приміщенні.
HPS
(High Performance Surface)
Зносостійкий шар вінілу + акриловий лак з нано-частинками. Захисне покриття HPS було
розроблено спеціально для офісних або громадських приміщень з високою прохідністю. Це захисне покриття включає в себе додатковий зносостійкий верхній шар з нано-частинками - найдрібніші частинки є захисним бар'єром проти подряпин, плям, відмітин і перешкоджають ковзанню.
Sanded
(Шліфована поверхня)

Поверхня плиток шліфувати і підготовлена до нанесення лаку на місці укладання, тим самим Ви самі вибираєте найбільш підходяще захисне покриття.

вінілове покриття
(Полівінілхлорид)
Покриття з полівінілхлориду мають високий рівень міцності і зносостійкості, що не податливі до гноїння, володіють низьким рівнем теплопровідності і відповідають всім санітарно-гігієнічним нормам, також підлогове покриття має великим вибором різноманітних кольорів і малюнків.