Раковини


Безкоштовна доставка товару по всій Україні

Оригінальні раковини: різноманітність форм і розмірів для побуту


Яка сантехніка краще за інших впорається з побутовими завданнями? Якщо потрібно помити руки, вимити посуд, викупати дитину або швидко запрати винної плями, першими на розум прийдуть місткі раковини: в ванну кімнату або на кухню. Класичний предмет для підтримки чистоти відомі бренди випускають у безлічі варіантів з урахуванням можливості створення неповторного інтер'єру. При цьому звичайна вода стає нашим другом і першим помічником у вирішенні побутових завдань.


Як вибрати і купити умивальник в Києві, на що орієнтуватися?


Форма для непідготовленого покупця - основна характеристика. Містка прямокутна раковина - на кухню, вишукана кругла або овальна - для гостьової, екзотична асиметрична - в ванну. Неймовірний вибір, особливо в поєднанні з багатством забарвлень і матеріалів.


Однак стандартний умивальник у ванну кімнату серйозно відрізняється від свого побратима для кухні. Паралельно існує чотири формату раковини:


 • господарські - для габаритних об'єктів;
 • кухонні - місткі, з зоною сушки для посуду;
 • в ванну кімнату - з місцем для розміщення косметичних засобів;
 • універсальні - для будь-яких цілей.

Останні вельми популярні.Можна вибрати, замовити і купити раковину в Києві, встановити в квартирі, а через п'ять років без докорів сумління демонтувати і відвезти в приватний будинок, на дачу, або для інших потреб. Такі раковини мають досить гнучкий формат з широким спектром завдань: від застосування у ванних, до миття посуду і прання.


Раковина з якою системою установки краще?


Якщо вам сподобався дизайн, необхідно знайти оптимальний формат для інсталяції чаші, щоб вода не шуміла і ефективно йшла в каналізацію. Сьогодні недорого купити раковину в Україні з різними системами кріплення в стані кожен житель країни. Просто виберіть для себе моделі:


 • з п'єдесталом або напівп'єдесталом;
 • консольні;
 • накладні;
 • вбудовуються.

П'єдестали люблять за просту установку, хоча мініатюрна версія потребують точного розрахунку, адже ніжка повинна цілком приховувати сифон від сторонніх очей. Догляд і експлуатація - на вищому рівні, вартість раковини невелика, але місця вона займає більше аналогів. Вбудована раковина - часткова протилежність: зливаючись зі стільницею, займає мінімум місця, дає простір для маніпуляцій. Але в такому випадку вам доведеться докласти значних зусиль для ремонту або заміни чаші.


Думаєте про зручність і моді разом? Накладний умивальник у ванну - чудовий вибір.Комфортний в обслуговуванні, елегантний, стильний. Але встановити таку раковину можна лише на тумбочку або спеціальну підставку, тому заощадити місце не вийде. Крім того, змішувачі потрібні настінні або окремо стоячі: розміщуйте кран так, щоб вода не лилася повз навіть після використання раковини дітьми.


Втомилися від експериментів і плати «за зовнішній вигляд»? Тоді найоптимальнішими для вас будуть ціни на раковини консольного типу. Ще одне їх перевага оцінять власники компактних квартир. Якщо закріпити чашу на кронштейнах, зону під нею можна використовувати для господарських потреб - зберігати лазневі приналежності, побутову хімію, або встановити міні пральну-машину.


З яких матеріалів купити раковини доцільніше?


На ринку є класичні керамічні сантехнічні вироби, а є легкі акрилові. Велика їх частина - покриті глазур'ю розписні твору мистецтва, що не бояться води. Матеріалом для умивальника служать:


 • фаянс - недорогий і доступний;
 • фарфор - більш довговічний, вишуканий;
 • метал - міцний і невибагливий;
 • дерево - природне, тепле;
 • литтєвий мармур, камінь - статусна сантехніка;
 • скло - для додання сучасного вигляду і підтримки чистоти.

Чудовий вибір для ванної кімнати! Для створення настрою або виконання базових функцій по збереженню чистоти і здоров'я купити умивальник в Україні можна з будь-якої категорії. Орієнтуйтеся на ціну, особисті переваги, рекомендації фахівців, якість води з-під крана.


Плануючи придбати умивальник, які нюанси слід враховувати?


Окремі варіанти йдуть без отвору під змішувач. Це виглядає дивовижно, естетично більш привабливого, але не завжди зручно для кінцевого користувача. Буде в чаші єдине зливний отвір по центру або комплексна система злив-перелив для захисту від затоплення? Уважно вивчіть вподобану модель, щоб не розчаруватися. Продумана система підключення до каналізації допоможе заощадити місце в компактній ванною, в малогабаритній квартирі.


У каталозі будь-яка раковина в ванну йде з гарантією?


В інтернет-каталозі «СантехІмпорт» приємні ціни органічно поєднуються з високим рівнем виконання. Магазин відрізає супутні витрати, щоб створення інтер'єру в ванну було доступним. При цьому сертифікати виробника, документи з результатами перевірок наглядових служб ЄС і США обіцяють бездоганну якість кожного товару.