Раковини Antonio Lupi

Компанія Antonio Lupi (Італія) є світовим лідером у виготовленні меблів для ванних кімнат як в області авторського дизайну, так і в галузі використання матеріалів. Почавши свою діяльність з роботи зі склом, фабрика Antonio Lupi поступово зробила переворот в світі меблів для ванної кімнати, перетворивши її в щось більше ніж просто функціональне приміщення. Особливість стилю фабрики Antonio Lupi полягає в оригінальних дизайнерських рішеннях стандартних речей, в ідеальному поєднанні традиційного та новаторського.

Фабрика Antonio Lupi постійно вдосконалює свою продукцію, використовуючи новітні технології в області виробництва меблів для ванних кімнат. Раковини можуть бути не тільки окремо стоять, але і вбудованими в стільницю, а також складати з нею єдине ціле.

Щорічно фабрика Antonio Lupi оновлює вже існуючі колекції, розширюючи асортимент запропонованої колірної гами і декорів, а також створює нові колекції. На сьогоднішній день фабрика Antonio Lupi виробляє меблі для ванних кімнат 56 відтінків, які застосовуються як для скляних стільниць, так і для фасадів, що дозволяє створювати різні варіанти композицій.