Компанія Balteco (Естонія) була зареєстрована в 1990 році і почала діяльність в якості виробника ванн, душових кабін, гідромасажних панелей і міні-басейнів. Крім створення сантехнічної продукції на власних заводах, компанія Balteco займається розробкою нових моделей і удосконаленням вже існуючих. У холдинг Balteco також входить завод WELLSPA, що спеціалізується на виробництві SPA-обладнання, а також завод BALTECOmoobel, який випускає меблі під брендом Balteco.
У числі останніх досягнень компанії - електронні панелі управенія EVO і EVO +, які являють собою торжество дизайнерської думки, що об'єднує в собі ергономічність і вишуканість. Також, з 2008 року виготовляються ванни Balteco з запатентованого матеріалу Xonyx, що представляє із себе литий камінь особливого складу. Xonyx бархатисто-м'який на дотик і за рахунок щільної структури тривалий час утримує тепло.
На даний момент продукцією Balteco користуються жителі 20 різних країн, і з кожним роком їх кількість зростає. За час, що минув з заснування компанії, її розвиток ні на секунду не зупинявся на місці. Вироби Balteco з кожним днем стають все більш технологічні і завойовують все більшу популярність в Європі і інших частинах світу.