Cersanit SA один з провідних виробників сантехнічного обладнання Європи. Cersanit (Церсаніт) виробляє комплексні рішення для різного рівня бюджету своїх клієнтів, в тому числі і з України (Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Херсон, Хмельницький та інші). Основними напрямами виробництва Церсаніт є акрилові ванни , ванни з масажем, вироби з санфаянса ( унітази, біде , раковини ), різноманітна меблі для ванних кімнат , душові кабіни та шторки з розжареного скла , акрилові душові піддони різної висоти, а також керамічна плитка (кахель) для стін і статі .
На сьогоднішній день Cersanit охоплює ринки Східної Європи (включаючи країни СНД) і країни Європейського союзу.
Асортимент продукції Церсаніт щорічно збільшується, виходячи з вимог користувачів їх сантехнікою. Тим самим розширюється число цінителів сантехніки Cersanit, які бажають купити цю порівняно недорогу продукцію.
Дуже популярними є вироби Cersanit з санфаянса: раковини різних форм і призначень, унітази, біде і пісуари . Cersanit (Польща) пропонують недорогі унітази-компакти, які складаються з чаші унітазу, бачка і кришки. Як правило, кришка в унітазах-компактах пластикова (АБС) або дюропластіковая. Але Ви завжди при бажанні можете купити сидіння унітазу з плавним опускання (soft-close). Хоча можливо в такому випадку Вам краще купити унітаз, бачок і кришку (за Вашим вибором) окремо. Найчастіше раковини Cersanit Ви можете доукомплектувати п'єдесталами або полупьдесталамі. Крім цього є меблеві раковини (для монтажу на тумбу), раковини під стільницю, раковини на стільницю і врізні раковини.
Асортимент душових шторок, кабін і піддонів Cersanit (Церсаніт) не надто широкий, але він цілком може задовольнити більшість українських клієнтів з Одеси, Києва, Харкова, Львова, Дніпропетровська та інших міст України.
Також Cersanit пропонує більше 10 колекцій меблів для ванної кімнати. Серед них хотілося відзначити серіїEasy , Colour , Bamaco , Arteco , Melar , Mesta ,Pure .
Вибір керамічної плитки і керамограніта Cersanit (Церсаніт) дуже великий. Тут залишаємо вибір за Вами. Ви можете купити як недорогу плитку для ванної з улюблених класичних серій, так і подорожче серії з новинок з неймовірними текстурами і візерунками.
Купити акрилову ванну Cersanit клієнта завжди підштовхувала ціна. Ціна на ванни Церсаніт завжди була нижче своїх конкурентів. А популярність цих ванн знімала всі сумніви щодо якості продукції. Адже ванни Cersanit ми можемо зустріти не тільки в будинках і квартирах, але і місцях загального користування: готелях, санаторіях, пансіонатах.
Дуже сподіваємося, що сантехніка Cersanit сподобається і Вам!