Creavit - пропонують інноваційні та сучасні рішення меблів для ванної кімнати, вбудованих бачків для унітазів, змішувачів для ванних, туалетів і кухонь в більш ніж 60 країнах на 5 континентах світу, як і раніше піклуючись про навколишнє середовище і поважаючи природу як дійсне джерело виробництва.

 

Будучи одним з лідерів виробництв, які проявляють екологічне мислення і з повагою відносяться до всього живого, група компаній Çanakcılar, що почала свою діяльність з виробництва керамічної сантехніки, продовжує збільшувати свій внесок в розробку продуктів для ванних кімнат і бюро. Бренд Creavit є основними джерелами енергії групи компаній «Çanakcılar».

 

Creavit, який почав свій шлях з виробництва умивальників і унітазів, розширює асортимент своєї продукції з кожним днем, прагнучи до створення повних концептів ванних кімнат. 2 виробничі бази в Зонгулдак є одними з важливих центрів промисловості з точки зору технологій, якості та потужності. Зонгулдак, який є одним з найважливіших портових міст Туреччини має великі переваги з точки зору торгівлі з сусідніми країнами, що мають вихід до Чорного моря.

 

Сьогодні 40% продукції Creavit через партнерів в Європі, Азії, Африці, Америці і Австралії експортується і продається на 5 континентах світу. Компанія, яка постійно розвивається і заробляє разом зі своїми партнерами, від навчання до просування, від участі у виставках до зворотного зв'язку з клієнтами, в 2015 році пройшла сертифікацію за державною програмою реєстрації товарної марки Turquality, що дозволило ще більше розширити ресурси підприємства.