Традиція бренду Duravit - почалося все в Гамбурзі (Німеччина) в 1817 році, коли Георг Фрідріх Хорн побудував глиняний завод, споконвічно орієнтований виключно на виробництво посуду.

У 1956 році виробництво перетворилася з глиняного в фарфорове, розширюючи асортимент продукції, включаючи санітарну кераміку. Це дало основу для майбутнього успіху, а також представило санітарному світові нове ім'я: Duravit.

Сьогодні, Duravit AG працює на міжнародному рівні і має 10 заводів зі штатом понад 5000 співробітників по всьому світу - вказівка на величезну еволюцію Duravit. Duravit продовжує демонструвати свою "традицію інновацій", прагне освоювати нові території з її інноваційними технологіями, оригінальним дизайном і розвитком нових сегментів продукту.

Особливо хочемо відзначити нове покриття для сантехкерамики Duravit WonderGliss. Ви можете окремо заказть будь-який предмет з таким покриттям. Завдяки таокму покриттю вода відразу збирається краплями і стікає, несучи з собою залишкові речовини (наприклад, вапняний наліт). Результат: менше нальоту і бруду - менше прибирання, більше чистоти.

Нова керамічна глазур Duravit HygieneGlaze - не просто поверхневе покриття, а ефективна антибактеріальна глазур з кераміки з практично необмеженим терміном використання. HygieneGlaze вплавляется в глазур під час випалу. Зверніть, будь ласка, увагу на те, що в силу особливостей поверхні варіанти WonderGliss і HygieneGlaze несумісні.