IDO Bathroom Ltd - фінське підприємство, чия історія почалася більше ста років тому. У 1873 році був заснований завод Arabia в Гельсінкі для виробництва побутового та декоративного фарфору. Після того, як в Гельсінкі почалося будівництво водопроводу і каналізації, асортимент продукції був розширений і вже в кінці 1870-х років у виробництві знаходився десяток виробів з сантехфарфора. Сьогодні нова сучасна продукція випускається заводом IDO Bathroom в місті Таммісаарі.

На сьогоднішній день IDO Bathroom Ltd входить в інтернаціональну групу Sanitec, в яку входять провідні виробники сантехніки. Компанія має річний фінансовий оборот понад 100 млн. Євро, і займає лідируючі позиції на ринку, особливо з виробництва сантехнічного фарфору, аксесуарів для ванних кімнат і душових кабін Ido Showerama.

Колекції IDO, як сантехфаянса, так і аксесуарів для ванних, і особливо душових кабін Ido Showerama вельми популярні, завдяки пильній увазі виробника до функціональності, сучасним рішенням в дизайні і високій якості і екологічності використовуваних матеріалів і сировини.