раковини Kraus

Умивальник Kraus - це не просто сантехніка, а справжнє дизайнерське виріб. Дана торгова марка однойменного американського виробника заслужила визнання в усьому світі. Це пов'язано з тим, що виробник приділяє велику увагу не тільки якості використовуваних матеріалів і новітніх технологій виробництва, але також оформлення своєї продукції.

Дизайнерський аспект має пріоритетне значення. А тому не дивно, що раковини Kraus, купити які ви можете в нашому інтернет-магазині в кілька кліків, регулярно завойовують нагороди на міжнародних виставках сантехніки. Вся продукція, представлена в каталозі, оригінальна - завезена безпосередньо з США, відповідає міжнародним нормам стандартизації ISO і супроводжується сертифікатами якості.

Раковини Kraus в Одесі: асортимент СантехІмпорт

В даному розділі нашого інтернет-магазину ви знайдете раковини:

  • За матеріалом виготовлення: скляні, керамічні, акрилові.
  • За габаритами: різної ширини, глибини і висоти.
  • По формі : Квадратні і прямокутні, круглі, напівкруглі і овальні, асиметричні і особливої форми.
  • За типом: підвісні, полувстраіваемие, з литим або знімним п'єдесталом.
  • За місцем установки: окремо стоячі, на стільницю, меблі, пральну машину.
  • За кольором: білі, прозорі, кольорові.
  • По комплектації: зі стільницею, полотенцедержателем, п'єдесталом або напівп'єдесталом, кронштейнами, отвором під змішувач, донним клапаном, ящиком і ін.

Також вироби відрізняються рядом особливостей. Доступні варіанти звичайного і антивандального типів. Перші призначені для побутового застосування, другі - для установки в громадських місцях. В асортименті представлені міні-раковини - рукомийники - і подвійні (парні) моделі. Оскільки вибір відтінків і дизайнерських рішень досить варіабельний, виробник пропонує різні варіанти донних клапанів.

Раковини Kraus в Києві - замовляйте в СантехІмпорт

Наш інтернет-магазин є офіційним дистриб'ютором продукції даного американського виробника сантехніки, що підтверджується відповідним свідоцтвом. Ми завозимо вироби торгової марки Краус безпосередньо, без посередників. Тому готові поручитися за їх справжнє якість.

На раковини Kraus ціна в СантехІмпорт - одна з кращих в Україні. А широкий асортимент дозволяє вам вибрати ідеальні варіанти для свого будинку або комерційного об'єкта. Замовляйте умивальники Краус онлайн з доставкою в будь-яке місто України: Київ, Одесу, Львів, Тернопіль, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Миколаїв, Вінницю та інші.