Історія компанії Marmorin бере свої витоки в 1985 році. Все починалося з невеликої компанії, яка бажає створити дійсно високоякісний продукт, який би володів відмінними технічними характеристиками, високою зносостійкість, привабливим дизайном. Шляхом вивчення ринку і беручи участь у безлічі виставок, компанії вдалося правильно визначити потреби сучасного споживача і надати йому потрібний товар. У розробці дизайну продукції Marmorin беруть участь відомі польські дизайнери, серед яких Міхаель Корсун, Марсин Джодржака, Аніта Чудескі, Піотра Вельнік. Заводи виробника знаходяться в Польщі, а саме в містах Всхова і Старково недалеко від Познані. Продукція користується успіхом не тільки в Польщі, а й на території Східної Європи, так як її якість не поступається якості відомих брендів Італії та Німеччини. Якість продукції неодноразово було відзначено престижними нагородами і призами, серед яких хочеться виділити медаль Budma, а також знак якості Red Dot, отриманий в 2011 році.
Підвівши підсумки вищесказаного, можна з упевненістю сказати, що чомпанія Marmorin - це:
  • більше 25 років досвіду
  • 200 співробітників
  • 2 фабрики недалеко від Poznań
- Starkowo
- Wschowa
  • Export продукції в багато країн світу
  • Наявність всіх необхідних атестат і сертифікатів CE і ISO (ISO 9001 та ISO 14001)
  • Безліч заслужених нагород за продукцію і за ефектівность бізнесу
Основні особливості раковин з литого мармуру Marmorin:
Стійкість до UV

ударопрочность

різновид форм
і розмірів
Легкі в очищенні
Навіть така звична річ, як раковина, може зберігати в собі секрети і справжні скарби. Ці скарби - роки досконалості, знань і досвіду, проб і неодноразових експертиз, а також уміння слухати потреби покупців і втілювати їх в таких важливих продуктах, як раковини з літога мармуру. Раковини Марморін вдало поєднують виняткову міцність, стильні витончені форми зі щоденною функціональністю, так необхідною сучасною господині. Дизайн, що пробуджує почуття, задоволення від дотику, споглядання витончених форм - особливості мийок Марморін.
Розшифровка артикулів раковин
Раковини Marmorin будуть відмінно поєднуватися з ваннами з литого мармуру Marmorin , які Ви також можете купити в нашому магазині.

Рекламний ролик про компанії Marmorin: