Раковини Oasis

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

Oasis Bathroom пропонує широкий асортимент меблів для дому та ванної кімнати, виготовленої в Італії вручну і представляє готові рішення дизайну інтер'єру. Історія компанії починатися в 1908 році, коли Флоріано Куаіа відкриває свою першу столярну майстерню: невелику студію, де робили меблі, яка повинна була служити все життя.

У 1945 Бернардо Куаіа, син Флоріано, стоїть біля витоків зародження компанії, де згодом будуть розроблені перші зразки декоративної меблів.

У 1972 році Франческо, син Бернардо, будує завод і створює - під своїм прізвищем - справжній бренд. Разом зі своїм братом Флоріано він засновує компанію Arredamenti Quaia. Під час бурхливих вісімдесятих Франческо Куаіа засновує торгову марку Oasis, під якою починає виробляти меблі для ванних кімнат, яка згодом стане основним напрямком виробництва компанії.

У 2012 році повністю переосмислена і перезапущено лінійка виробів Home. Суть нової концепції в тому, щоб запропонувати покупцеві комплексні інтер'єри в єдиному стилі, відмітними рисами якого стають розкіш, космополітичність і актуальність. Oasis - це сімейний бізнес, історія якого налічує більше ста років і чиї принципи грунтуються на сміливості, традиціях і силі особистості. В даний час компанія Oasis присутній на ринках більше 25 країн, серед яких основними є: Росія, Україна, Великобританія, Німеччина, Франція, Швейцарія, Бельгія та Сполучені Штати Америки. Портфоліо продукції компанії Oasis включає в себе широкий вибір колекцій меблів для домашнього інтер'єру HOME, ванних кімнат BATHROOM, а також для підрозділу CONTRACT, призначеного для здійснення проектів, пов'язаних зі спорудженням житлових і громадських будівель.


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Ширина

мм

Глубина

мм

Висота

мм

Матеріал раковини

Кераміка
Штучний мармур
Скло
Нержавіюча сталь/метал
Камінь/мармур
Дерево
Акрил
Пластик/силікон
Мідь

Вид раковини

Підвісна
Під стільницю
На стільницю
Врізна в стільницю
Підлогова (ціліснолита з п'єдесталом)
Цільнолита з напівп'єдесталом
Пральна
Меблева
Напіввбудована

Форма раковини

Прямокутна
Кругла
Овальна
Квадратна
Кутова
Асиметрична
Напівкругла
Особливої форми

Комплектація

Раковина
Отвір під змішувач
Перелив
П'єдестал
Напівп'єдестал
Ніжки, консоль
Стільниця
Рушникотримач
Кронштейни
Донний клапан
Ящик

Колір вироби

Білий
Кольоровий
Нержавіюча сталь

Особливості раковин

Подвійна раковина
Раковина для монтажу над пральною машиною
Раковина без отвору під змішувач
Тонкостінна раковина
Ретро раковина
Антивандальна/для громадських місць
Міні-раковина (керомийник), глибина до 32 см

Враховувати заказний товар