Компанія Scarabeo заснована в 1974 році в Італії. Компанія Scarabeo є однією з найпопулярніших виробників самобутнього і оригінального санфаянса. Спочатку компанія Scarabeo запустила у виробництво аксесуари для ванної кімнати з порцеляни. Через деякий час компанія зміцнила свої позиції на світовому ринку.

Основною рисою був пошук нових продуктів і на даний момент компанія Scarabeo виготовляє велику кількість варіантів санфаянса. Наприклад, ті раковини, які вона виготовляє - це повний варіант раковин, який виготовляється в світі. Кольори цих виробів абсолютно різні, починаючи від банально «чорний і білий» і закінчуючи екзотичними.

Технічні характеристики і дизайнерські рішення іноді просто вражають покупця, тут є весь набір для вибору, як то кажуть «щоб не йти нікуди більше». Стилі робіт компанії теж вражають: тут Ви знайдете весь спектор колірної і технічної складової продукції.

Купити раковини Scarabeo Ви можете в нашому магазині. Також не забудьте відвідати розділ "Унітази, біде, пісуари" , Щоб підібрати відповідну сантехніку виробника Scarabeo .

Також раковини Scarabeo представлені в інших кольорах:

Ціни на раковини в інших кольорах уточнюйте у менеджера!