Розподільні щити

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

Розподільні щити є незамінними елементами сучасних електромереж. Вони використовуються у приватних та багатоквартирних будинках, на підприємствах, у громадських закладах, офісних будівлях та інших місцях. Такі агрегати призначені для ефективної організації електричної мережі, правильного розподілу енергії між споживачами, забезпечення безпеки, керування та контролю.

Щиток електричний є коробом з металу або пластику, який кріпиться на стіні (у тому числі, вбудовується в неї), опорі або встановлюється на підлозі. Усередині корпусу знаходиться комутаційне обладнання. Саме до нього підводяться вступні кабелі для подальшого їх включення до складу внутрішніх електромереж будівлі. Агрегатне наповнення короба представлене DIN-рейками, шинами, клемниками, автоматичними вимикачами, лічильниками та іншими модулями.

Розподільні щити в Одесі

У даному розділі нашого інтернет-магазину представлені:

  • Вбудовувані щитки.
  • Настінні щити.
  • Аксесуари до щитків.
  • Шини.
  • DIN-рейки.

На вибір є розподільні щити Hager та інших відомих виробників. Вони представлені у різних розмірах та конфігураціях. Короби-корпуси виготовлені зі сталі або пластику. Вбудовувані моделі призначені для напівприхованого монтажу, настінні – для навісного. Доступні порожні та вже повністю укомплектовані ящики.

Ви можете вибрати шини різних типів: вилкові та штирьові, сполучні та нульові, в корпусах та з ізоляцією. Для зручності монтажу призначені оцинковані DIN-рейки різної довжини. У розділі аксесуарів також представлені двері до електричних щитів, блоки клем, тримачі, сполучні, ізоляційні елементи, перехідники. Для вибору відповідних виробів вам залишається лише встановити технічні параметри в сайт-барі праворуч на сторінці.

Розподільні щити у Києві

Щоб вибрати відповідне електроустаткування, враховуйте ряд моментів:

  • Якщо щиток монтується на вулиці, краще вибрати пристрій із металевим корпусом. Для установки в приміщенні підійдуть і пластикові аналоги.
  • Правильно розрахуйте планове електронавантаження, та ще й із запасом. Це дозволить вам підібрати комплектуючі, які «подужають» майбутній струм.
  • Якщо ви не впевнені в тому, який купити електричний розподільчий щит, скористайтесь допомогою спеціаліста. Йдеться не тільки про зручність експлуатації, але також про вашу безпеку.

Залишилися питання та потрібна докладна консультація? Тоді без зволікань телефонуйте нам за вказаним телефоном – і менеджер допоможе вам зробити правильний вибір.

Щити електричні пластикові та металеві – «СантехІмпорт»

Наш інтернет-магазин – офіційний дилер десятків виробників сантехнічного, електромонтажного та іншого обладнання. Імпортуємо вироби безпосередньо зі складів виробників Європи, США та інших регіонів. Реалізуємо продукцію оптом та в роздріб, для приватних осіб та корпоративних клієнтів.

Щоб купити розподільні щити, комплектуючі та аксесуари до них за доступними цінами, вибирайте необхідне обладнання в даному розділі каталогу та оформлюйте онлайн замовлення з доставкою в Київ, Одесу, Львів, Харків та інші міста України!


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Країна

Франція

Виробник

Schneider Electric

Вбудований
Накладний
Підлоговий

Приміщення
Вулиці

4
36
24
18
16
12+2
12
8
6
48

Корпус щитка
Дверцята
Нульова шина
DIN-рейка
Гребінка однофазна
Гребінця трифазна
Шина
Супорт для шин
Передня панель
Задня частина
Ізоляційна заглушка
Замок для щитка
Фіксатор для щита
Змінні панелі

Ударостійкий
З рівнем
З ключем
З додатковим місцем під лічильник
Мультимедійний щиток

Метал
Пластик

Без дверцят
Прозора
Непрозора
Непрозора з віконцем

IP20
IP40

Враховувати заказний товар