Рекуператори Climtec – надійні, функціональні та недорогі рішення для облаштування вентиляції та повітрообміну. Ця торгова марка належить однойменній компанії, яка розпочала свій шлях в Україні. Організація спеціалізується з випуску вентиляційного устаткування. Виготовляє витяжки та рекуператори переважно для побутових потреб. Однак у її асортименті поступово збільшується каталог моделей для промислових та об'єктів з великою прохідністю людей.

 

Фабрика є повноцінним підприємством із випуску вентиляційного обладнання. Вона має відділи розробок, дизайну, технічного контролю, виробничі цехи. Використовує високосортну сировину. Застосовує новітні технології. Виготовлення продукції максимально автоматизоване. Серійні моделі вибірково проходять комплексне випробування. Вироби відповідають чинним ДСТУ, а також міжнародним стандартам ISO. Обсяг експорту товарів збільшується з кожним роком.

 

Рекуператорита інша продукція Climtec в Одесі

 

Фабрика має чітку спеціалізацію. Тому її асортимент представлений величезним вибором моделей у кількох категоріях обладнання:

 

  • Рекуператори.
  • Припливні клапани.
  • Витяжні вентилятори.

 

Також виробник випускає лінійку засобів для боротьби з цвіллю. Ви можете замовити рекуператори Climtec та комплектуючі до них. Йдеться про змінні фільтри, теплообмінники, перехідники кутові і подовжувальні, декоративні фланці, антивандальні ґрати, кріпильні елементи. Завдяки широкій дизайнерській різноманітності ви легко підберете обладнання, враховуючи інтер'єр приміщення та оформлення фасаду будівлі.

 

Асортимент рекуператорів Climtec в Україні

 

У даному розділі нашого інтернет-магазину ви можете замовити вентиляційні системи:

 

  • Припливні, витяжні, припливно-витяжні, реверсивні.
  • З об'ємом припливного та витяжного повітря 50-250 куб.м/год.
  • З рекомендованою площею приміщення 10-200 кв.м.
  • З утепленим корпусом, фільтром очищення повітря, датчиками температури, вологості, вуглекислого газу.
  • З функціями догріву, керування пультом або смартфоном, Wi-Fi.

 

Реалізуємо оригінальні рекуператори Climtec за привабливою вартістю. Вироби представлені в різних розмірах, конфігураціях та варіантах комплектації. Щоб оперативно підібрати відповідні моделі, задавайте технічні параметри у фільтрах сайт-бару праворуч. Виникають питання, чи потрібна допомога спеціаліста? Пишіть в онлайн-чат або дзвоніть нам по телефону!

 

Купити рекуператори Climtec у Києві

 

Наш інтернет-магазин – офіційний дилер національного бренду в Україні. Реалізуємо вентиляційне обладнання безпосередньо від виробника. Поставляємо повний комплект комплектуючих. Кожен агрегат супроводжується гарантійним талоном від виробника. Щоб купити рекуператори Climtec за доступними цінами, вибирайте відповідні моделі на сайті та оформлюйте замовлення в «СантехІмпорт» з доставкою до Києва, Харкова, Львова, Одеси та інших міст!