Рекуператори Prana – зручний вибір, якщо вам потрібне багатофункціональне, надійне, довговічне вентиляційне обладнання за адекватною ціною. Торгова марка володіє однойменною компанією, заснованою в Україні. Фірма спеціалізується на виготовленні агрегатів для вентиляції та очищення повітря. Також виробник надає додатковий сервіс у вигляді доставки по Україні та монтажу. Це забезпечує продукції бренду ще більшу популярність.

 

Але головним фактором високого попиту є гідна якість обладнання. Фабрика має сучасну кліматичну лабораторію. Саме тут проводяться дослідження, які дозволяють інженерам створювати найефективніші системи для різних об'єктів. Усі комплектуючі та складання агрегатів здійснюються в цехах підприємства. А тому виробничий процес контролюється кожному етапі. Будучи впевненим у гідній якості обладнання, виробник супроводжує його офіційною багаторічною гарантією.

 

Рекуператориі інша продукція Prana у Києві

 

У каталозі цієї торгової марки представлені кліматичні та вентиляційні системи:

 

  • Рекуператори промислові та побутові.
  • Освіжувачі повітря.
  • Аксесуари та комплектуючі.

 

Виробник постачає обладнання різних типів та конфігурацій. Ви можете замовити рекуператори Prana різної потужності, габаритів та функціоналу. На додаток до основного обладнання пропонуємо великий вибір комплектуючих та запасних частин: корпуси, подовжувачі, перехідники, теплообмінники, клапани, змінні фільтри, антивандальні грати та ін. Вироби представлені у різних габаритах, формах та стилях оформлення.

 

Асортимент рекуператорів Prana в Україні

 

Пропонуємо вашій увазі вентиляційне обладнання:

 

  • Для приміщень із рекомендованою площею 10-200 кв.м.
  • З об'ємом припливного та витяжного повітря 50-250 куб.м/год.
  • Реверсивні, припливні, витяжні, припливно-витяжні.
  • З функціями Wi-Fi, догріву, керування пультом або смартфоном.
  • З датчиками температури, вологості, вуглекислого газу, утепленим корпусом, фільтром очищення повітря.

 

Вартість рекуператорів Prana варіюється в середньому ціновому діапазоні. Ви можете придбати обладнання, яке не поступається аналогам закордонних виробників у надійності та функціональності, але обійдеться набагато дешевше. Для оперативного пошуку відповідних моделей рекомендуємо використовувати зручні фільтри у сайт-барі праворуч на сторінці. А якщо потрібна консультація спеціаліста, телефонуйте нам або пишіть питання в онлайн-чат.

 

Купити рекуператори Prana в Одесі

 

Забезпечуємо пряме постачання обладнання від виробника. Виступаємо офіційним дилером національного бренду в Україні. Кожен товар поставляємо у фірмовому впакуванні, з комплектом технічної документації та гарантійним талоном від виробника. Ви можете придбати рекуператори Prana за доступною ціною вже сьогодні. Для цього вибирайте відповідні моделі в даному розділі нашого інтернет-магазину та оформлюйте замовлення в «СантехІмпорт» з доставкою по Україні!