Ревізійні люки (люки-невидимки)

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

Ревізійні люки-невидимки: робимо правильний вибір

Ревізійний люк - атрибут хорошого, якісного ремонту. Наявність люка невидимки у ванній кімнаті означає, що комунікаційні вузли для електрики і води будуть естетично сховані, а доступ до них буде можливий по першої необхідності для домовласника, електрика чи сантехніка. Різновиди ревізійних люків розділені на 2 групи. Перша група - локація ніші, ємності, короба, в якому приховані комунікації. Друга група - тип дверцята, яка закриває доступ до сантехнічних, газових, електричних вузлів.

Види ревізійних люків

За місцем розміщення ревізійні люки бувають:

 • підлогові;
 • вбудовані в стіну;
 • стельові;
 • люки, які розміщують в отворах між поверхнею і сантехнічним обладнанням. Наприклад, під ванною.

За способом відкриття кришки і рівнем доступу людини до вмісту ревізійні люки можуть бути наступними:

 1. Орні люки. У комплект входить: сталева рама, власне дверцята, оснащена гіпсоволокна прокладкою, шарнірні петлі, пара присосок, замки роликово-клинового типу. Дверцята конструкції відкриваються за допомогою парних присосок. Тому такий тип кришки рекомендований для гладких поверхонь - глянцевих, плиткових або керамогранітних. Такі спускні двері називають люками-невидимками. Мають помірну ціну і гарантований виробником термін служби.
 2. Нажімниє люки.Їх будова аналогічна орним люків. До складу конструкції входить рама зі сталі, дверцята з гіпсоволокна прокладкою. Але! дверцята до рами кріпиться за допомогою двухзвенних шарнірних петель, а закривається / відкривається шляхом натискання роликово-натискного замку. Цей тип прихованого ревізійного люка рекомендовано використовувати з шорсткою, структурної керамікою, рельєфною плиткою з натурального каменю, мозаїкою.
 3. Зсувні люки. Їх монтаж здійснюється в місцях, де неможливо відкрити звичайну дверцята. В цьому випадку дверцята з нанесеною на неї керамічною плиткою зсувається в бік за принципом входу в купе. Замок може бути натискним або під присосок.
 4. Відкидні люки. Це - класичний підлоговий люк. У нашому інтернет-магазині сантехніки ви можете купити не тільки на підлогу, але і відкидні люки для вертикальних поверхонь, стелі.
 5. Дводверні люки. Розміщують в місцях з широкими прорізами - більше 70 см. Підходять під всі види керамічної плитки, мозаїки. Тип замку вибирається відповідно до текстури основної поверхні приміщення.
 6. Люк з кришкою розміщується в обмеженому просторі, де немає можливості відкрити або зрушити дверцята. Виріб підбирається індивідуально відповідно до поверхні розміщення - на стіні або на підлозі.
 7. Посилені люки. Прорізи цього типу купують, коли в інтер'єрі присутні натуральні матеріали з великою масою. Наприклад, для облицювання узятий граніт або натуральний мармур.Рама вироби виконана з легованої сталі великого діаметру, яка витримує якусь навантаження. Допустима маса вказана в сертифікаті до кожного типу товару.
 8. Трохи особняком у цьому ряду стоять люки-невидимки під фарбування, під шпалери. Тип запірного пристрою вибирається з оглядкою на розміщення конструкції, характер монтажу і доступу до комунікацій.

П'ять причин для установки ревізійного люка

 1. Якісний ревізійний люк на вертикальній стіні практично непомітний погляду непосвяченого людини.
 2. Рама з дверцятами має приховану систему замикання.
 3. Монтаж дверцята досить простий, не вимагає спеціального обладнання.
 4. При виготовленні люка-невидимки використовуються напрацьовані роками технології, тому гарантія виробників підкріплюється відгуками наших покупців-користувачів.
 5. Монтаж будь-якої моделі ревізійного люка - вагомий внесок у створення гармонійного інтер'єру.

Як вибрати ревізійний люк?

При виборі моделі ревізійного люка домовласник або підрядник опрацьовує такі моменти:

 1. Розмір отвору, в який буде вставлена рама ревізійного люка.
 2. Можливості доступу до комунікаційних вузлів фахівців - електриків, сантехніків, газівників, контролюючі служби.
 3. Характер оздоблення інтер'єру. Текстура і якість облицювальних матеріалів прямо впливає на вибір дверцята, замку.

Як вибрати люк в гіпсокартон, під шпалери?

Окремою проблеми вибору ревізійного люка під шпалери, гіпсокартон, під фарбування практично немає. Тому що це - найлегші облицювальні матеріали. Вони дають мінімальне навантаження на дверцята в порівнянні з керамічною плиткою, гранітом або мармуром. Такий ревізійний люк вибирається лише з урахуванням розміру отвору, потреби в доступі і зручність роботи сервісно-ремонтних бригад.

Переваги покупки ревізійного люка в Сантехімпорт

У каталозі нашого інтернет-магазину сантехніки представлено безліч моделей ревізійних люків. Ви можете підібрати за розумною ціною виріб потрібного вам розміру, з відповідним типом дверцята, під різні поверхні.

Зробіть замовлення ревізійного люка прямо зараз! Отримайте зручну форму оплати своєї покупки, а також оперативну доставку свого товару по Києву, а також в інші населені пункти України.


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Довжина

мм

Ширина

мм

Висота

мм

Країна

Німеччина
Україна

Виробник

ACO
VHID
Люки-невидимки

Враховувати заказний товар