Ревізійні люки (люки-невидимки) ACO

ACO - німецький концерн, що виробляє системи водовідведення світового класу. Вона була заснована в 1946 році Йозефом-Северином Альман і є сімейним підприємством. На сьогоднішній день продукція компанії ACO проводиться в 18 країнах світу, основна частина виробничих потужностей знаходиться в Німеччині і Чехії.
З самого заснування компанія взяла за основу виробництво водовідвідних та дренажних систем. Постійно вдосконалюючись та розширюючи асортимент продукції, компанія ACO досягла великих успіхів і стала володарем ряду престижних премій в будівельній галузі - BSTM Oskar, British Construction Industry Awards, Universal Design award і ін. Починаючи з 2002 року компанія представлена відділенням в Україні, яке є офіційним дистриб'ютором зливних систем ACO.
Багато продуктів концерну ACO є інноваційними запатентованими виробами. Крім того, модернізуючи технічний процес, компанія не забуває про екологічність виробництва. Дренажні системи ACO можуть бути оснащені спеціальними сифонами з захистом від неприємного запаху, фланцями для установки в кутку і підсвічуванням. Дизайн трапів і каналів ACO відмінно доповнює інтер'єр ванної кімнати, а спеціальні решітки під плитку дозволять замаскувати канал, пі цьому його ефективність буде такою ж високою, як і ефективність каналів зі звичайною гратами.