Ревізійні люки (люки-невидимки) VHID

Ревізійні люки VHID

VHID manufactory - українська компанія, що займається розробкою і виробництвом потайних (прихованих) ревізійних люків. Відкрита в 2009 році в м Київ. У 2013 році VHID пройшов процес розширення виробництва і сертифікації продукції за європейськими стандартами.

Люк-невидимка VHID

З початкових 8 моделей люків асортимент збільшився до 28. VHID створює нові моделі прихованих люків, тестує їх і запускає серійне виробництво. У мануфактури є своє конструкторське бюро, постійно зайняте інноваціями і розробкою нових моделей. Алюмінієві рами люків виготовляються із спеціально розробленого профілю Sceleton®, посиленого ребрами жорсткості. Для контролю доступу люки VHID можуть бути обладнані врізними замками Mini-Latch HEFELE (Німеччина).

Потайний люк VHID в Києві

Люки VHID легко інтегруються в навколишнє середовище і забезпечують зручний і швидкий доступ до комунальних лічильників, електрощитка, системам кондиціонування, водопроводу, в підвали, льохи, на горища. Люки під плитку VHID можна встановлювати не тільки під кахель / керамограніт, але і під всі пов'язані оздоблювальні матеріали: натуральний камінь, мармур, мозаїку, сайдинг, дзеркала.

Прихований люк VHID в Одесі

Приховані люки під плитку VHID представлені в стандартних (з одного) і великогабаритних розмірах - з двома, по вертикалі або горизонталі, дверцятами. У моделях люків з посиленим профілем встановлені газові амортизатори Weforma (Німеччина), що дозволяють відкривати / закривати дверцята без зайвих зусиль. Інноваційна розробка VHID - петлі Skissors® з регуляцією в тривимірній площині дуже популярні для установки в новобудові, так як дозволяють відрегулювати дверцята / стулку при просідання стін.