Сифони, трапи, донні клапани Bellosta

Італійський виробник сантехнічної арматури і аксесуарів для ванної кімнати Bellosta пов'язує множинні шляхи дизайну. Пристрасть до красивих речей штовхає команду Bellosta, до співпраці з відомими архітекторами та дизайнерами, щоб слідувати шляху дизайну і проектування нових колекцій, які дивляться в майбутнє, не забуваючи про минуле.
Колекції змішувачів і душів є результатом розумного переплетення наукових досліджень і розробок, в поєднанні з історичним досвідом, увагою до деталей і вивченням нових тенденцій в дизайні і моді.
Три головних слова, що описують Bellosta як неповторний бренд, який веде складний шлях до створення продукту і до кінцевої мети, задоволення клієнта - «Слухати, Думати, Робити». Ця формула, яка підводить увагу, присвячене бажанням клієнта, в розробці рішень, що відповідають смакам і потребам.
Не випадково, бренд Bellosta сьогодні пропонує більше тридцяти колекцій змішувачів і аксесуарів для ванних кімнат нескінченно об'єднаних в технічних змін і обробках, цим виражається схильність бути гнучкими і актуальними для кожного хто активно знаходиться в пошуку ідеальної графічної форми.
Інтернет-магазин «СантехІмпорт» пропонує продукцію Bellosta, яка на 100% зроблена в Італії.