Сифони, трапи, донні клапани Bianchi

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

Італійська компанія Bianchi - це результат сімейних традицій, який бере свій початок з 1977 року і працює над престижністю формули "Made in Italy", що означає вищу ступінь виробництва і проектування, ретельний вибір матеріалів, велика увага до обробки і деталей. Компанія Bianchi працює над створенням функціональної елегантності. "Made in Italy" - так само значить сильна робота команди, яка складається з професіоналів працюють з великою пристрастю для досягнення спільної мети: дарувати емоції, радість і благополуччя.
Bianchi працює з любов'ю до води, яка надихала кожен проект. Краса води відбивається в великому асортименті сантехнічних виробів в тому числі і сифонів, які відповідають найвищим вимогам якості і мають різний дизайн від класичного до ультра сучасного.
Компанія Bianchi являє майбутнє, яке має коріння в традиціях, але теж час постійно розвиває свої технології і знаходиться в пошуку нового.
Bianchi - це гарантія кращої якості, так як з плином часу набутий досвід у виробництві, проектуванні та дослідженні в даний час дозволяє повністю відповідати очікуванням найвимогливіших клієнтів. Перед реалізацією кожен продукт ретельно тестується на якість збірки і надійності. Компанія Bianchi дає гарантію на всю продукцію 5 років.

Повні колекції італійських змішувачів Bianchi запропоновані на сторінках нашого інтернет-магазину «СантехІмпорт», в якому Ви можете ознайомитися з описом моделі, що сподобалася і виконати замовлення в зручній для вас формі.

Bianchi - Made in Italy!


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Довжина

мм

Призначення

Сифон для ванни
Сифон для душового піддону
Сифон для умивальника
Донний клапан
Сифон для кухонного миття
Сифон для біде
Сифон для пісуару
Лінійний трап
Точковий трап
Душова плита
Гідроізоляція
Сифон для пральної машини
Сифон для кондиціонера
Сифон для чаші Генуя
Грати трапа
Слив
Перехідник/подовжувач
Інші види сифонів
Додаткові аксесуари

Щілинний
У стіну
Корпус з нержавіючої сталі

Металева без візерунка
Металева з візерунком
Під плитку
Зі скляною вставкою

Діаметр отвору (для душових піддонів), мм

50
60
74
90
120

Без клапана
Мокрий
Сухий

Довжина переливу (для ванн), мм

До 700
701-1000
Понад 1000

Колір видимих частин

Хром
Сатин
Золото
Бронза
Білий
Чорний
Мідь
Темний шоколад
Латунь
Платина
Нікель
Нержавіюча сталь
Срібло

Враховувати заказний товар