Сифони, трапи, донні клапани Daniel Rubinetterie

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

Daniel Rubinetterie з 1985 року виробляє змішувачі класичного стилю. Компанія завжди стояла обличчям до вимогливому ринку, який благоволить їй завдяки своїм інноваційним пропозиціям, постійній увазі до продукту і завжди бездоганному обслуговуванню. Більш того, протягом 20 років Daniel впроваджує інновації як в області сантехніки, прагнучи до оригінальності з ретельно розробленими дизайнами, націленими на найвимогливіших покупців.

 

Використання кращих матеріалів, сучасні технології обробки, обробки і збірки і бездоганне тестування гарантують високі стандарти і бездоганну роботу. Компанія Daniel є синонімом досліджень, дизайну, захопленості, навчання і технологій і завжди прагнув зробити всесвітньо відомим почесну марку "Зроблено в Італії". Фундаментальна мета Daniel Rubinetterie полягає в тому, щоб надати своїм клієнтам цілеспрямовану і конкретну послугу зі створення огортає атмосфери і облаштування ванної кімнати таким чином, щоб витонченість і смак були в пріоритетах.

 

Змішувачі Daniel відрізняються індивідуальністю і асортиментом різних обробок і прикрас. Використовуючи технологію, запатентовану Daniel Rubinetterie, вони створюють комбінації гальванічних оздоблень, витончено прикрашених характерними дизайнами: від стилю поп-арт до преціозних, округлих і гармонійних форм, до більш класичних обробок, що підходять для важливих і престижних інтер'єрів. Ці серії змішувачів Daniel, елегантні та інноваційні, є результатом дослідження дизайну форм, світових зразків дизайнів і нових тенденцій.


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Довжина

мм

Призначення

Сифон для ванни
Сифон для душового піддону
Сифон для умивальника
Донний клапан
Сифон для кухонного миття
Сифон для біде
Сифон для пісуару
Лінійний трап
Точковий трап
Душова плита
Гідроізоляція
Сифон для пральної машини
Сифон для кондиціонера
Сифон для чаші Генуя
Грати трапа
Слив
Перехідник/подовжувач
Інші види сифонів
Додаткові аксесуари

Щілинний
У стіну
Корпус з нержавіючої сталі

Металева без візерунка
Металева з візерунком
Під плитку
Зі скляною вставкою

Діаметр отвору (для душових піддонів), мм

50
60
74
90
120

Без клапана
Мокрий
Сухий

Довжина переливу (для ванн), мм

До 700
701-1000
Понад 1000

Колір видимих частин

Хром
Сатин
Золото
Бронза
Білий
Чорний
Мідь
Темний шоколад
Латунь
Платина
Нікель
Нержавіюча сталь
Срібло

Враховувати заказний товар