Сифони, трапи, донні клапани Dornbracht

Сортувати за:
Товарів на сторінці:
Компанія Dornbracht позиціонує себе як першопроходець в своїй галузі. Пояснюючи це тим, що вже багато десятиліть компанія бачить в будь-які зміни нові виклики і унікальні шанси!
Dornbracht з 1950 року ця назва асоціюється з високоякісним дизайнерським сантехнічним обладнанням та аксесуарами для ванних кімнат. Отримуючи багаторазові премії за якість продукції, компанія Dornbracht внесла свій характер в ванні кімнати і кухні. З плином часу компанія Dornbracht придбала репутацію виробника з великим авторитетом у своїй галузі, відмінністю якої є новаторський дух, гнучка і швидка реакція на вимоги ринку і технологічний прогрес, а так же швидким впровадженням нових концепцій в усі етапи виробництва.
Все це сприяло твердому зміцненню провідного місця в рейтингу серед представників даної галузі і носіння гордого знака «Made in Germany».
Компанія Dornbracht вважає, що майбутнє складається в акценті на такий елемент як «вода», який заслуговує все більше уваги. Все більше своє місце в культурному розумінні таких життєвих сфер, як ванна і кухня займає найважливіший елемент «вода» і його не маловажного значення в повсякденному житті. З цього сьогодні і в перспективі розвитку, художня і технічна концепції спрямовані на багатогранні можливості води.
Постійні інвестиції в нові технології та ідеї допомагають Dornbracht утримувати лідерство на світовому ринку серед виробників сантехніки і аксесуарів для ванних кімнат преміум-класу.

Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Довжина

мм

Призначення

Сифон для ванни
Сифон для душового піддону
Сифон для умивальника
Донний клапан
Сифон для кухонного миття
Сифон для біде
Сифон для пісуару
Лінійний трап
Точковий трап
Душова плита
Гідроізоляція
Сифон для пральної машини
Сифон для кондиціонера
Сифон для чаші Генуя
Грати трапа
Слив
Перехідник/подовжувач
Інші види сифонів
Додаткові аксесуари

Щілинний
У стіну
Корпус з нержавіючої сталі

Металева без візерунка
Металева з візерунком
Під плитку
Зі скляною вставкою

Діаметр отвору (для душових піддонів), мм

50
60
74
90
120

Без клапана
Мокрий
Сухий

Довжина переливу (для ванн), мм

До 700
701-1000
Понад 1000

Колір видимих частин

Хром
Сатин
Золото
Бронза
Білий
Чорний
Мідь
Темний шоколад
Латунь
Платина
Нікель
Нержавіюча сталь
Срібло

Враховувати заказний товар