Сифони, трапи, донні клапани Fala

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

Сифони, трапи, донні клапани Fala – сантехнічні комплектуючі, що уособлюють гідну якість, практичність та адекватну вартість. Торгова марка належить однойменному підприємству. Фабрика розпочала свій шлях у Польщі у 90-х роках минулого століття. Вона входить до групи компаній TOYA.

 

Дебютувавши не з нуля, а під заступництвом великого концерну, організація отримала достатньо інвестицій, щоб з перших кроків впевнено зайняти місце під сонцем на європейському ринку. Оглядаючись більш ніж 20-річну історію її розвитку, можна судити про досягнення поставленої мети. Сьогодні продукція бренду поставляється не лише на польський ринок, а й у десятки інших країн світу.

 

Підприємство працює у Європейському Союзі. І тому його продукція відповідає вимогам екобезпеки ЄС, а також відповідає нормам міжнародної стандартизації ISO. Асортименти виробів постійно розширюється. Тому ви легко знайдете підходящі вироби для облаштування ванної кімнати або санвузла, а також вбиралень громадських місць.

 

Сифони, трапи, донні клапани та інша сантехніка Fala у Одесі

 

У каталозі торгової марки представлені:

 

 • Біде, унітази, пісуари.
 • Гідромасажні системи, бокси.
 • Душові панелі, піддони, кабіни.
 • Умивальники, раковини.
 • Змішувачі.
 • Ванни, двері, шторки для них.
 • Аксесуари та меблі.

 

Вироби представлені в багатому різноманітті форм, конфігурацій та варіантів комплектації. Ви можете замовити сифони, трапи, донні клапани Fala одиночними пристроями та у складі заводських сантехнічних наборів. Для оперативного пошуку відповідних комплектуючих використовуйте фільтри у сайт-барі праворуч. А якщо не можете визначитися, без зволікань телефонуйте нам по телефону та отримайте безкоштовну консультацію спеціаліста.

 

Асортимент сифонів, трапів, донних клапанів Fala у Києві

 

В даному розділі нашого інтернет-магазину ви можете обрати сантехнічні вироби:

 

 • Сифони для пральної машини, чаші Генуя, пісуара, біде, умивальника, кухонного миття, душового піддону, ванної кімнати.
 • Трапи лінійного, точкового типів та решітки для них.
 • Донні клапани у різних розмірах.
 • Гідроізоляційні матеріали, сливи, подовжувачі, перехідники, душові плити.

 

До вашої уваги доступні комплектуючі з різних матеріалів. Найбільша різноманітність моделей характерна для трапів. Такі пристрої бувають щілинними, пристінними, доповнюються ґратами візерункового та бездоганного типів. Сифони, трапи, донні клапани Fala доступні за помірною вартістю. Тому ви можете облаштувати ванну або санвузол в рамках адекватного бюджету.

 

Купити сифони, трапи, донні клапани Fala в Україні

 

Імпортуємо продукцію безпосередньо зі складів виробника в Європі. Виступаємо офіційним дилером польського бренду України. Ручаємось за справжність виробів, їхню високу якість. Кожен товар поставляємо у фірмовому впакуванні, з наявністю технічної документації та гарантійним талоном від виробника.

 

Купити сифони, трапи, донні клапани Fala за привабливою ціною ви можете просто зараз. Для цього вибирайте відповідні моделі в даному розділі онлайн-каталогу та оформлюйте замовлення в інтернет-магазині «СантехІмпорт» з доставкою в Одесу, Київ, Харків, Львів та інші міста!


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Довжина

мм

Призначення

Сифон для ванни
Сифон для душового піддону
Сифон для умивальника
Донний клапан
Сифон для кухонного миття
Сифон для біде
Сифон для пісуару
Лінійний трап
Точковий трап
Душова плита
Гідроізоляція
Сифон для пральної машини
Сифон для кондиціонера
Сифон для чаші Генуя
Грати трапа
Слив
Перехідник/подовжувач
Інші види сифонів
Додаткові аксесуари

Щілинний
У стіну
Корпус з нержавіючої сталі

Металева без візерунка
Металева з візерунком
Під плитку
Зі скляною вставкою

Діаметр отвору (для душових піддонів), мм

50
60
74
90
120

Без клапана
Мокрий
Сухий

Довжина переливу (для ванн), мм

До 700
701-1000
Понад 1000

Колір видимих частин

Хром
Сатин
Золото
Бронза
Білий
Чорний
Мідь
Темний шоколад
Латунь
Платина
Нікель
Нержавіюча сталь
Срібло

Враховувати заказний товар