Сифони, трапи, донні клапани Fantini

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

Сімейна компанія Fantini влаштувалася серед гір в маленькому містечку Пеле на березі озера Д'Орта, в краю багатому історією і природною красою, це оазис в якому вода стала центром ремісничої діяльності. Що по закінченню часу перевтілилася в промислові реалії в яких історія озера Д'Орта переплітається з історією компанії Fantini.
Продукція Fantini проводиться завдяки модернізованому, технологічно безперервного процесу виробництва. Вся продукція Fantini є точкою відліку для сучасної ванної кімнати у всьому світі.
Fantini винаходить і виробляє з чіткою і амбітною метою, завдяки якій задовольняє запити винахідливості, конструкції і технологій, які нерозривно поєднуються в пошуку досконалості, з твердим переконанням, що навіть найменша деталь може сприяти поліпшенню якості життя.
Дизайн є частиною філософії компанії Fantini , Як спадщина її багаторічного досвіду виробництва, в якому результат роботи завжди виходить від колективних зусиль, від способу виробництва в якому задіяно багато майстрів.
Виробництво компанії Fantini ставить людину, їх якості та можливості, в центр процесу, від дизайнерів до техніків, від менеджерів до робітників, кожен робить свій внесок у кінцевий результат продукту.
Завдяки великої місткості знань і якості виробленої продукції італійських майстрів, компанія Fantini імпортує свою продукцію по великій міжнародній схемі, тепер і в Україні можна придбати сантехнічну арматуру Fantini виробництва Італії в інтернет - магазині «СантехІмпрот».

Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Довжина

мм

Призначення

Сифон для ванни
Сифон для душового піддону
Сифон для умивальника
Донний клапан
Сифон для кухонного миття
Сифон для біде
Сифон для пісуару
Лінійний трап
Точковий трап
Душова плита
Гідроізоляція
Сифон для пральної машини
Сифон для кондиціонера
Сифон для чаші Генуя
Грати трапа
Слив
Перехідник/подовжувач
Інші види сифонів
Додаткові аксесуари

Щілинний
У стіну
Корпус з нержавіючої сталі

Металева без візерунка
Металева з візерунком
Під плитку
Зі скляною вставкою

Діаметр отвору (для душових піддонів), мм

50
60
74
90
120

Без клапана
Мокрий
Сухий

Довжина переливу (для ванн), мм

До 700
701-1000
Понад 1000

Колір видимих частин

Хром
Сатин
Золото
Бронза
Білий
Чорний
Мідь
Темний шоколад
Латунь
Платина
Нікель
Нержавіюча сталь
Срібло

Враховувати заказний товар