Сифони, трапи, донні клапани Fiore

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

Італійська компанія Fiore виробляє якісну сантехніку з 1965 року, коли її засновник Antonio Fiore починав з продажу змішувачів. Завдяки вродженому підприємницькому таланту, Antonio Fiore перейшов від купівлі-продажу сантехніки до виробництва продукції високої якості.

Налагодивши виробничі процеси, засновник компанії поступово розширював площа фабрики, переїжджаючи на нові, більш місткі об'єкти. Постійно розширюючи асортимент, поліпшуючи якість виробленої сантехніки, фабрика Fiore стала відома далеко за межами Італії. Перші змішувачі Fiore були ДВОХВЕНТИЛЬНІ, з оригінальними ручками (зараз це називають змішувачі в стилі ретро). І навіть сьогодні така сантехніка не втрачає своєї актуальності.

Фабрика Fiore зараз - це перевірена часом сантехніка у вишуканому італійському стилі. Фахівці науково-дослідного центру Fiore постійно працюють над удосконаленням матеріалів, конструкцій і дизайну змішувачів. Купуючи змішувач Fiore, Ви можете бути впевнені в довшому терміні служби, зручність у використанні та прекрасному дизайні продукції. Асортимент змішувачів Fiore здатний задовольнити всі вимоги сучасної людини до облаштування будинку: одні важелі і двохвентильні змішувачі Fiore; для кухні, ванни або раковини; з термостатом і класичні - змішувачі Fiore на будь-який смак в магазині СантехІмпорт. Вся продукція Fiore протестована і сертифікована (ISO 9001: 2008).


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Довжина

мм

Призначення

Сифон для ванни
Сифон для душового піддону
Сифон для умивальника
Донний клапан
Сифон для кухонного миття
Сифон для біде
Сифон для пісуару
Лінійний трап
Точковий трап
Душова плита
Гідроізоляція
Сифон для пральної машини
Сифон для кондиціонера
Сифон для чаші Генуя
Грати трапа
Слив
Перехідник/подовжувач
Інші види сифонів
Додаткові аксесуари

Щілинний
У стіну
Корпус з нержавіючої сталі

Металева без візерунка
Металева з візерунком
Під плитку
Зі скляною вставкою

Діаметр отвору (для душових піддонів), мм

50
60
74
90
120

Без клапана
Мокрий
Сухий

Довжина переливу (для ванн), мм

До 700
701-1000
Понад 1000

Колір видимих частин

Хром
Сатин
Золото
Бронза
Білий
Чорний
Мідь
Темний шоколад
Латунь
Платина
Нікель
Нержавіюча сталь
Срібло

Враховувати заказний товар