Сифони, трапи, донні клапани Fir

Однією з найвідоміших і популярних компаній з виробництва змішувачів та додаткових аксесуарів для ванної кімнати є італійська компанія FIR. Її заснували в середині минулого століття, і за цей час компанія FIR зарекомендувала себе як законодавця модних тенденцій у створенні виробів для приватних і професійних кухонь і ванних кімнат.
На сьогоднішній день фабрика FIR працює по виробництву продукції в восьми напрямках: змішувачі для ванних кімнат, дзеркала, змішувачі для домашніх і професійних кухонних мийок, термостатичні змішувачі, сушки для рушників, світильники, дзеркала і аксесуари для ванних кімнат.
Компанія FIR входить в 5-ку лідерів з виробництва виробів для ванних кімнат і кухонь, так як якість продукції відповідає всім вимогам і стандартам.
У всіх видів продукції компанії FIR присутній вишуканий стиль. Дизайнери компанії FIR працюють над безліччю колекцій, в найрізноманітніших стилях, застосовуються сатинований і полірований хром, оформлення золотом і нікелем, декоративне оздоблення кристалами Сваровські. При цьому вироби мають високу якість, вони дуже надійні і функціональні у використанні.

Різноманітність колірних рішень для виробів компанії FIR представлені від класичних хромованих до золотих з декоративною обробкою кристалами Сваровські

хром Хром & Кристал золото Золото & Кристал Антикварное Золото Антикварное Золото & Кристал
гламурне Золото Гламурне Золото & Кристал Срібний Нікель Срібний Нікель & Кристал нікель Нікель & Кристал
Чорна кераміка антикварні мідь бронза Бронза & Кристал

Кольори з покриттям PVD (мікроплівка, яка захищає поверхню від накипу і солей).

Гарантія 10 років на покриття!

Чорна кава Gold Color

Відтінок покриттів на фото може відрізнятися від оригіналу.