Сифони, донні клапани, трапи Geberit

Трап для душа Geberit - елемент водовідвідної системи, який можна сміливо віднести до групи найбільш надійних і функціональних в своїй категорії. Торгова марка зареєстрована однойменною компанією в Швейцарії. А швейцарська якість не має собі рівних в усьому світі. Виробник випускає сантехнічні вироби та комплектуючі до них в різних розмірах, форматах виконання і стилях оформлення.

Купити трап Geberit - значить, отримати зносостійку і довговічну зливну систему, яка забезпечить вам максимальний комфорт при водних процедурах. Виробник постійно проводить дослідження нових конструкцій, тестує свої вироби і вдосконалює їх. Чи не нехтує він і дизайнерським різноманітністю. На даний момент в каталозі товарів бренду представлені як непомітні класичні, так і ультрасучасні моделі.

Душові канали Geberit в Одесі: асортимент СантехІмпорт

На даній сторінці нашого сайту представлені трапи Geberit в Україні:

  • Для душових піддонів, ванн, біде, пісуарів, умивальників, кухонних мийок.
  • Округлої, квадратної і прямокутної (довгастої) форми.
  • Зі сливами горизонтального, вертикального, косого типів різного діаметру.
  • З переливами різної довжини.
  • З видимими частинами золотистого, бронзового, мідного, латунного, хромованого, срібного та інших відтінків.

У даній категорії онлайн-каталогу ви можете купити трап для душу Geberit в збірці або його окремі елементи. У розділі комплектуючих доступні: сифони, сливи, клапани, дренажні канали, подовжувачі, перехідники, гідроізоляційні прокладки і мембрани, решітки. Оскільки виробництво виробів здійснюється в Швейцарії, вся продукція відповідає міжнародним стандартам ISO.

Трапи для душу Geberit в Одесі - СантехІмпорт

Ми імпортуємо продукцію даної торгової марки безпосередньо зі складів заводу-виготовлювача. Тому ручаємося за її достовірність. Виробник супроводжує свої сантехнічні вироби офіційною гарантією. Реалізуємо водозливні системи в повноцінних комплектах і окремими елементами, оптом і в роздріб.

Для вибору відповідного душового каналу Geberit вам досить вибрати вподобану модель і вказати параметри вироби, використовуючи фільтри в правому сайт-барі. Після цього оформляйте онлайн-замовлення - і ми відправимо сантехніку до вас в Київ, Одесу, Львів, Харків та інші міста України.