Inox Style - це молодий болгарський виробник душових трапів і водовідвідних систем, який, проте, за свою 8-річну історію домігся визнання на європейському ринку. І це не дивно, адже душові трапи Inox Style ізготавлваются з високоякісної нержавіючої сталі марки AISI 304 відповідно до стандарту EN 10088 з застосуванням найсучасніших технологій.
Всі решітки душових каналів і трапів Inox Style supra-line поліруються електрохімічним способом, завдяки чому їх поверхня набуває благородний матовий блиск, а чистка стає значно простіше, так як на трапі не затримуються частинки бруду, а сліди крапель стираються легким дотиком ганчірки. Велика розмаїтість варіантів решіток дозволяє вибрати найбільш симпатичний вам дизайн. Крім сталевих решіток, компанія пропонує решітки для душового трапа з загартованого тришарового скла Inox Style, здатного витримати навантаження до 250 кг.
Всі моделі душових каналів Inox Style доповнюються вертикальними або горизонтальними фланцями, які проходять піскоструминну обробку для найкращого прилягання гідроізоляції. Цьому також сприяє обробка спеціальним водооталкивающая складом. Згодом всі елементи міцно з'єднуються між собою за допомогою зварювання, завдяки чому система зберігає монолітність навіть при високих навантаженнях.
Сифони для душових каналів Inox Style також виробляються з нержавіючої сталі. Цей матеріал стійкий до агресивного хімічного середовища і механічних пошкоджень. Розбірна конструкція сприяє легкому витяганню для доступу до каналізаційної труби.
Також опціонально можливе придбання сифона з сухим затвором "Запах-Стоп 24". Система 24h Geruchsstop з запахозапірающім зворотним клапаном перешкоджає проникненню неприємних запахів з отвору, оскільки відкривається тільки коли тече вода.
Будь душовою канал можна замовити з вертикальним фланцем для установки під стіну. Зв детальною інформацією звертайтеся до менеджера.