Сифони, трапи, донні клапани Jaquar

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

Jaquar Group - група компаній, заснована в 1960 році. Основою для створення торгової марки Jaquar послужили високі стандарти якості та вимоги естетики, а також намір завжди перевершувати очікування клієнтів. Штаб-квартира знаходиться в індустріальному районі Манесар, м Гургаон (Індія). Представництва компанії розміщені більш ніж в 40 країнах світу - в Європі, Азії, Тихоокеанському регіоні, на Близькому Сході і в Африці. Продукція компанії Jaquar дуже різноманітна - це не тільки змішувачі, але і ванни, санкераміка, душові кабіни, гідромасажні системи, сауни і спа-комплекси.

Jaquar Go Green! Змішувачі Jaquar створені з турботою про навколишнє середовище і вашому повсякденному бюджеті. Особливий фірмовий картридж і система аерації в виливу дозволяють щодня економити до 59% відсотків повсякденному норми споживання води для сенсорних змішувачів і 31% - для звичайних.

Продукція Jaquar Group розділена на два бренди: Jaquar - сантехніка преміум-сегмента і Artize - сантехніка luxury-сегмента. Новинки Jaquar були представлені на интерьерном салоні ISH у Франкфурті-на Майні в 2013, 2015 року, 2017 і будуть представлені на майбутній виставці 2019 року. Змішувачі Jaquar відзначені нагородами IF Awards, Plus X (Німеччина), Good Design (США і Японія), Elle Dеcor International Award і національною премією Indian Design Mark. Вся продукція Jaquar Group має міжнародні сертифікати якості SASO, WRAS, ISO, BIS, KIWA, PZH і TISI.


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Довжина

мм

Призначення

Сифон для ванни
Сифон для душового піддону
Сифон для умивальника
Донний клапан
Сифон для кухонного миття
Сифон для біде
Сифон для пісуару
Лінійний трап
Точковий трап
Душова плита
Гідроізоляція
Сифон для пральної машини
Сифон для кондиціонера
Сифон для чаші Генуя
Грати трапа
Слив
Перехідник/подовжувач
Інші види сифонів
Додаткові аксесуари

Щілинний
У стіну
Корпус з нержавіючої сталі

Металева без візерунка
Металева з візерунком
Під плитку
Зі скляною вставкою

Діаметр отвору (для душових піддонів), мм

50
60
74
90
120

Без клапана
Мокрий
Сухий

Довжина переливу (для ванн), мм

До 700
701-1000
Понад 1000

Колір видимих частин

Хром
Сатин
Золото
Бронза
Білий
Чорний
Мідь
Темний шоколад
Латунь
Платина
Нікель
Нержавіюча сталь
Срібло

Враховувати заказний товар