Сифони, трапи, донні клапани Jika

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

Згідно з останніми опитуваннями покупців, Jika - символ традицій і якості. Якість і доступна ціна - секрет швидкого зростання популярності бренду на міжнародному ринку. Популярність марки Jika зростає не тільки на вже завойованих ринках України, на Балканах і в Росії, але також на відносно нових ринках Західної Європи, на Близькому Сході і в багатьох інших країнах. Широкий асортимент, висока якість виробів і індивідуальний підхід до клієнтів - ось секрет цього успіху.

Традиції виробництва кераміки в Чехії сягають корінням в глибоке минуле. Найперший європейський завод з виробництва керамічного посуду і санітарної кераміки був заснований в Знайомі в 1878 р Крім найпростіших попередників сучасних унітазів, завод також виробляв раковини і глечики для вмивання. Завод в Бехине, побудований в 1961 році, - один з найсучасніших в Європі.

У 1991 р швейцарська фірма Keramik Holding AG Laufen набуває завод в Бехине (відомий як Jihočeská keramika). У 1995 р , Компанія набуває завод в м Знайомі, відомий під назвою Keramické závody. В цьому ж році був зареєстрований новий бренд - JIKA (слово походить від двох перших і двох останніх букв колишньої назви компанії JIhočeská keramiKA).

У 1999 р в Празі грунтується Laufen CZ. Три роки по тому, у 2002 році, два заводи Jika і Laufen CZ об'єдналися в єдину компанію Laufen CZ sro Так була створена компанія з виробництва та продажу санітарної кераміки і аксесуарів для ванної кімнати, в якій на сьогоднішній день працює близько 800 чоловік.

Після придбання Jika в 1999 році, іспанська компанія Roca, світовий лідер у виробництві сантехніки, ще більше зміцнила свої позиції на світовому ринку. Одночасно з цим Roca Group стала власником швейцарського концерну Laufen і двох його заводів (частиною якого на той час була Laufen CZ). У вересні 2006 року у Росії було відкрито завод з виробництва санітарного фарфору під марками Jika і Roca.

У 2006 р Roca Group стає найбільшим виробником санітарної кераміки і всього спектру продуктів для ванної кімнати в світі.

 

Якість і екологічність продукції Jika підтверджується гігієнічним сертифікатом , виданим державною санітарно-епідеміологічного службою України.


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Довжина

мм

Призначення

Сифон для ванни
Сифон для душового піддону
Сифон для умивальника
Донний клапан
Сифон для кухонного миття
Сифон для біде
Сифон для пісуару
Лінійний трап
Точковий трап
Душова плита
Гідроізоляція
Сифон для пральної машини
Сифон для кондиціонера
Сифон для чаші Генуя
Грати трапа
Слив
Перехідник/подовжувач
Інші види сифонів
Додаткові аксесуари

Щілинний
У стіну
Корпус з нержавіючої сталі

Металева без візерунка
Металева з візерунком
Під плитку
Зі скляною вставкою

Діаметр отвору (для душових піддонів), мм

50
60
74
90
120

Без клапана
Мокрий
Сухий

Довжина переливу (для ванн), мм

До 700
701-1000
Понад 1000

Колір видимих частин

Хром
Сатин
Золото
Бронза
Білий
Чорний
Мідь
Темний шоколад
Латунь
Платина
Нікель
Нержавіюча сталь
Срібло

Враховувати заказний товар