Сифони, трапи, донні клапани Kludi

Компанія Kludi пройшла довгий шлях удосконалення з виробництва сантехнічного обладнання з 1925 року, вивчаючи споживчий попит.
Сьогодні Kludi змішувачі заслужили визнання споживача всього світу, компанія розширила виробничу мережу, і стала ближче до споживача, побудувавши заводи в Німеччині, Угорщині, Австрії та Польщі.
Для задоволення попиту споживачів, дизайн змішувачів охопив майже всі популярні стилі: ретро, футуризм, хай-тек, класичний та ін. Тому в колекції даної марки можна знайти те, що невідхильно впишеться в будь-який інтер'єр ванної та кухні.
Kludi змішувачі оснащені зносостійкими керамічними картриджами, для обмеження витрати води і забезпечення м'якого ходу важеля. Надійність і довговічність змішувачів безпосередньо залежить від сучасних матеріалів, високотехнологічної збірки і суворого контролю.
У колекцію Kludi входять і змішувачі з термостатом для душу, біде та умивальників. Kludi змішувачі виробляються з високоміцних матеріалів з використанням сучасної технології якості, завдяки чому забезпечується міцність і довговічність. Вони виконуються в самих різних варіаціях, бувають одні важелі, двовентильні, з різною формою виливу, а використання термостатів підвищує комфортність і експлуатаційні властивості.

Сьогодні Kludi - один з лідерів з виробництва змішувачів у всьому світі, через широкого асортименту, колірних рішень, естетичних і функціональних властивостей, надійності, міцності, якості матеріалу та довговічності
Гарантійні терміни на продукцію Kludi:
  • 10 років на корпус змішувача
  • 5 років на покриття змішувачів, на міцність картриджа, в тому числі термостатичного
  • 2 роки на душові комплекти, електронні змішувачі
Компанія Сантехімпорт є авторизованої точкою продажу продукції фірми Kludi. Це означає, що вся продукція цього виробника меситель, аксесуари, меблі та сантехніка Kludi), що реалізується на сайті СантехІмпорт, є оригінальною і на неї поширюються офіційні умови гарантії, надані фірмою Kludi.