Сифони, трапи, донні клапани Kolo

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

1602 грн.

знято з вироб-ва

знято з вироб-ва

KOLO - компанія, що входить в європейську сім'ю "Санітек", вже більше 10-ти років займає лідируючі позиції на ринку сантехніки і у виробництві сантехніки для обладнання ванних кімнат. Свої позиції компанія зміцнює постійно розвиваючись, а також розширюючи спектр вироблених товарів. KOLO - це продукція з гарантією якості товарів, сервісу і помірної ціни. Цікавий дизайн, сучасна технологія і комплексна пропозиція є саме тією причиною, що продукцію під торговою маркою KOLO вибирають з кожним роком все більша кількість клієнтів. Продукція цінується забудовниками інвесторами, виконробами і професіоналами. Під маркою КОЛО продається сан кераміка, меблі для ванної кімнати, акрилові ванни, ванни з гідромасажем, душові піддони, душові кабіни, шторки на ванну, аксесуари для інвалідів. Компанія KOLO випускає комплексні рішення під серіями: Preciosa, Quattro, Ovum, Varius, Style, Ego, Twins, Nova, Nova Top, Pico, Nova Top Junior, Nova Top Без Перешкод, Prima, Rekord, Solo, Domino, Domino XL, Idol , Runa, Freja.

Компанія з 2004 року побудувала новий завод під Києвом в Димері, який виробляє акрилові і гідромасажні ванни. Завдяки тому що ванни тепер виробляються в нашій країні, але з дотриманням усіх стандартів компанії, наш споживач отримує якісний Європейський продукт за порівняно доступною ціною. Компанія представляє повну гарантію на цю продукцію 7 років, не тільки на зміну кольору, але і тріск акрилу, відшарування скловолокна і інші можливі дефекти. Інші виробники надають гарантію тільки на зміну кольору акрилу, що насправді не можливо, так як справжній чистий Європейський акрил ніколи не змінює свій колір.

З 2011-го року компанія KOLO розширила свою присутність на нашому ринку сантехніки. Тепер в Україні виробляється і недорога, але якісна кераміка під торговою маркою KOLO. На такі серії кераміки як Solo, Idol, Runa, Freja тепер знижена ціна. Гарантія на кераміку - 6 років. Гарантія на меблі - 2 роки. Пропоновані компанією вироби, без винятку, відповідають якісним стандартам, прийнятим в
Європі, голландській нормі (KIWA) і німецької (DIN), мають сертифікати безпеки. Компанія має сертифікат якості продукції ISO 9002 а також гарантує доступність запчастин протягом 10 років після закінчення виробництва виробів.


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Довжина

мм

Призначення

Сифон для ванни
Сифон для душового піддону
Сифон для умивальника
Донний клапан
Сифон для кухонного миття
Сифон для біде
Сифон для пісуару
Лінійний трап
Точковий трап
Душова плита
Гідроізоляція
Сифон для пральної машини
Сифон для кондиціонера
Сифон для чаші Генуя
Грати трапа
Слив
Перехідник/подовжувач
Інші види сифонів
Додаткові аксесуари

Щілинний
У стіну
Корпус з нержавіючої сталі

Металева без візерунка
Металева з візерунком
Під плитку
Зі скляною вставкою

Діаметр отвору (для душових піддонів), мм

50
60
74
90
120

Без клапана
Мокрий
Сухий

Довжина переливу (для ванн), мм

До 700
701-1000
Понад 1000

Колір видимих частин

Хром
Сатин
Золото
Бронза
Білий
Чорний
Мідь
Темний шоколад
Латунь
Платина
Нікель
Нержавіюча сталь
Срібло

Враховувати заказний товар