Сифони, трапи, донні клапани Kraus

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

Компанія Kraus (США) заслужила широке визнання своєї продукції в усьому світі завдяки неповторному стилю і високих технологій. Сміливі кольору і фактура є сусідами з приємною м'якістю і лаконічністю ліній, що робить вироби Краус бажаними в будь-якій ванній кімнаті і на кухні будь-якої господині.
Умивальники з розжареного скла найрізноманітніших забарвлень створюють неповторну атмосферу. Скляні умивальники Kraus відмінно сусідять зі змішувачами зі скляними вставками - ви зможете милуватися струменями води, красиво стікають по їх гладкій поверхні. Крім того, є велика лінійка раковин з мелкопористой кераміки, яка володіє грязеотталкивающими властивостями.
Аксесуари Kraus і змішувачі в стилі ретро з керамічними вставками дозволить вам насолодитися затишком вишуканої старовини. Крім цього, ви маєте можливість придбати донні клапани, виконані в тому ж кольорі, що дозволить зберегти єдиний стиль всього приміщення.

href, '', 'resizable = no, status = no, location = no, toolbar = no, menubar = no, fullscreen = no, scrollbars = no, dependent = no, width = 802, height = 602'); return false; ">

Всі продукти тестуються перед відправкою кінцевому споживачеві. Фірма Краус дорожить своїм іміджем, тому ви можете не сумніватися в тому, що її виріб буде безпроблемно працювати весь заявлений гарантією термін, і довгі роки після цього.
Сертифікат засвідчує, що СантехІмпорт є авторизованої точкою продажу сантехніки Kraus на території України. Це говорить про те, що вся продукція, яка реалізується під цією торговою маркою, є оригінальною.

Логотип із золотим кільцем є знаком того, що інтернет-магазин СантехІмпорт - офіційний дистриб'ютор компанії Kraus (ви можете знайти підтвердження на сайті виробника). Даний статус забезпечує участь в усіх акціях і право на реалізацію новинок. Менеджери нашої компанії отримують можливість відвідувати семінари, завдяки чому вони можуть здійснювати грамонтую консультацію клієнтів по будь-якому питанню. Також, це є гарантією того, що Ви зможете отримати Ваше замовлення в найкоротші терміни і якісний гарантійний сервіс.

Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Довжина

мм

Призначення

Сифон для ванни
Сифон для душового піддону
Сифон для умивальника
Донний клапан
Сифон для кухонного миття
Сифон для біде
Сифон для пісуару
Лінійний трап
Точковий трап
Душова плита
Гідроізоляція
Сифон для пральної машини
Сифон для кондиціонера
Сифон для чаші Генуя
Грати трапа
Слив
Перехідник/подовжувач
Інші види сифонів
Додаткові аксесуари

Щілинний
У стіну
Корпус з нержавіючої сталі

Металева без візерунка
Металева з візерунком
Під плитку
Зі скляною вставкою

Діаметр отвору (для душових піддонів), мм

50
60
74
90
120

Без клапана
Мокрий
Сухий

Довжина переливу (для ванн), мм

До 700
701-1000
Понад 1000

Колір видимих частин

Хром
Сатин
Золото
Бронза
Білий
Чорний
Мідь
Темний шоколад
Латунь
Платина
Нікель
Нержавіюча сталь
Срібло

Враховувати заказний товар