Сифони, трапи, донні клапани Laufen

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

ціна за запитом

ціна за запитом

Laufen (Laufen Sanitaryware) була заснована в Швейцарії в 1892 році. З 1925 року займається виробництвом умивальників, ванн, оснащення туалетних і ванних кімнат (з порцеляни і глини, яка проводиться в Швейцарії і в Австрії). Сантехніка Laufen виконана з особливим покриттям WonderGliss.

Компанія Laufen є частиною компанії Roca, яка є лідируючою в Європі і посідає друге місце в світі на ринку сантехнічного обладнання. Сантехніка Laufen і сантехніка Roca є різні марки, продукцію, і дистриб'юторський канал. У компанії Laufen більше 3500 робітників, які розкидані в більш ніж 28 країнах східної та західної Європі. У компанії є 6 різних виробничих заводів, розташованих в Швецарії, Австрії, Болгарії, Чехословаччини, які виробляють в загальному більше 450 млн. Одиниць сантехнічної продукції з таварооборотом 180 млн. Євро на рік.

Істинне перевага Laufen - знання кераміки. Більше 110 років найдавніший штучний матеріал, відомий людству, є предметом розробок в Лауфене, кантоні Землі Базель у Швейцарії. Так, раковини, біде і унітази виробляються на новітньому обладнанні з швейцарському точністю. Ці експертні знання кераміки породили талант створення інтегрованих інтер'єрів ванної кімнати. Кожна кімната, що інтерпретується Laufen як оазис релаксації в будинку - стає еталоном стандартів високого дизайну. Унікальний підхід швейцарського виробника, що має на увазі симбіоз двох головних шкіл дизайну: італійської від південного і модерністського стилю до північного Баухаус, робить дизайн Laufen таким особливим. Все це втілюється зі знаменитим швейцарським якістю. Laufen розглядає якості з двох сторін: з виробничою і з боку функціональності і видатних якостей, що передаються завершеною ванною кімнатою клієнтові. Перша сторона - зобов'язання, друга - частина вільної дисципліни, що практикується на міжнародному ринку продуктів для ванної кімнат


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Довжина

мм

Призначення

Сифон для ванни
Сифон для душового піддону
Сифон для умивальника
Донний клапан
Сифон для кухонного миття
Сифон для біде
Сифон для пісуару
Лінійний трап
Точковий трап
Душова плита
Гідроізоляція
Сифон для пральної машини
Сифон для кондиціонера
Сифон для чаші Генуя
Грати трапа
Слив
Перехідник/подовжувач
Інші види сифонів
Додаткові аксесуари

Щілинний
У стіну
Корпус з нержавіючої сталі

Металева без візерунка
Металева з візерунком
Під плитку
Зі скляною вставкою

Діаметр отвору (для душових піддонів), мм

50
60
74
90
120

Без клапана
Мокрий
Сухий

Довжина переливу (для ванн), мм

До 700
701-1000
Понад 1000

Колір видимих частин

Хром
Сатин
Золото
Бронза
Білий
Чорний
Мідь
Темний шоколад
Латунь
Платина
Нікель
Нержавіюча сталь
Срібло

Враховувати заказний товар