Компанія з виробництва душових шторок (кутів), душових дверей і шторок для ванн - Радавей (Radaway) була заснована в 2006 році в польському місті Познань.
Головною особливістю компанії Radaway є можливість вибору кольору скла відповідно до Ваших вподобань. Крім звичних всім прозорих і матових скл компанія готова запропонувати Вам графітові, коричневі, а також кольору карре, фабрик (тканина) або інтімато. У душових кабінках серії Radaway Dolphi Classic також є можливість вибору профілю між хромованим і білим.
Завдяки високій якості продукції, привабливому дизайну і сучасних технологій, що застосовуються на виробництві, компанія Radaway завоювала ринок душових кабін не тільки Польщі, а й України і ще ряду європейських країн.
href, '', 'resizable = no, status = no, location = no, toolbar = no, menubar = no, fullscreen = no, scrollbars = no, dependent = no, width = 850, height = 600'); return false; ">
Компанією Radaway приділяється велика увага контролю якості на всіх етапах виробництва. І, не дивлячись на налагоджену систему виробництва, перед виходом з фабрики вся продукція Radaway (Радавей) тестується в випробувальних боксах. Також велика увага приділяється післяпродажному сервісу, а саме гарантійному (протягом 3-х років) і післягарантійного обслуговування!
У нашому інтернет-магазині ми раді запропонувати Вам наступну продукцію Radaway:
Вся продукція компанії Radaway (душові двері (перегородки), душові піддони, душові кабіни, шторки для ванн, а також сифони та трапи) мають необхідні європейські сертифікати якості та відповідності.
ua / internetowy-partner /? id = b968e24155efa6e88c8e60da39e607ca "rel =" nofollow "target =" _ blank ">
Гарантія на продукцію компанії Radaway - два роки.
Компанія СантехІмпорт є офіційним інтернет-партнером компанії Radaway.
Право на використання цього знака мають тільки перевірені магазини. Тільки покупки в магазинах з таким знаком гарантують Вам надійність, швидку поставку, правильний гарантійний та післягарантійний сервіс.