Сифони, донні клапани, трапи Ravak

 

Трапи Ravak в Україні користуються великою популярністю. І взагалі, сантехніка даної торгової марки заслужила довіру мільйонів людей по всьому світу. Організація почала свою історію в 1991-му році в Чехії. Фахівці компанії поставили за мету перетворити фірму в одного з кращих виробників сантехнічної продукції в регіоні. І сьогодні можна з упевненістю стверджувати, що вона повністю досягнута, адже вироби Равак користуються попитом не тільки в Європі, але і на інших континентах.

 

Душові канали Ravak характеризуються високою якістю і надійністю. Виробник використовує власні розробки і запатентовані технології. Він виробляє комплектуючі з екологічно чистої сировини. Приділяє велику увагу тестуванню систем, виявляючи резерви їх вдосконалення та зводячи до нуля всілякий шлюб. Чи не обмежує компанія своїх шанувальників і в плані дизайнерського різноманітності: лінійка моделей розширюється з кожним сезоном.

 

Трапи для душу Ravak в Одесі: асортимент СантехІмпорт

 

Наш інтернет-магазин пропонує вашій увазі трапи для душу Ravak:

 

  • Квадратної, прямокутної (довгастої) і круглої форми.
  • Для душових піддонів, ванн, умивальників, пісуарів, біде, кухонних мийок.
  • З переливами різної довжини.
  • Зі сливами різного діаметру, горизонтального, вертикального, косого типів.
  • В хромованому, золотистому, бронзовому, латунном, мідному, сріблястому і інших відтінках.

 

Купити трап Ravak ви можете в заводській збірці, а також зібрати систему з окремих елементів. Виробник поставляє комплектуючі для ванн, душових піддонів, раковин, біде, пісуарів. В окремих підкатегоріях представлені: донні клапани, сифони, решітки для трапів, перехідники, подовжувачі, зливи, переливи, дренажні канали, гідроізоляційні мембрани і прокладки.

 

Душові канали Ravak в Одесі - СантехІмпорт

 

Якщо ви хочете придбати оригінальну сантехнічну продукцію чеського бренду, то звернулися за адресою. Ми поставляємо вироби Равак безпосередньо з заводу виробника. Територіально наш шоу-рум і склад знаходяться в Одесі. Однак відправляємо сантехніку і комплектуючі до неї в Миколаїв, Дніпро, Харків, Полтаву, Чернігів, Київ, Львів, Івано-Франківськ та інші міста країни.

 

Щоб купити трап для душу Ravak за доступною ціною, вибирайте підходящу модель на даній сторінці нашого інтернет-магазину і оформляйте онлайн-замовлення в СантехІмпорт вже сьогодні!