Сифони, трапи, донні клапани Samo

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

Світовий лідер з виробництва душових кабін, гідромасажних боксів, душових піддонів і інших аксесуарів для душу і ванни - італійська фабрика Samo пропонує широкий асортимент товарів для комфортної ванної кімнати.

Вже протягом п'ятдесяти років компанія Samo не перестає дивувати високотехнологічними рішеннями в сфері виробництва душових піддонів.

Розробки італійської фабрики користуються високим попитом, так як компанія враховує досвід минулих років і передові технології сучасності і майбутнього. Всі вимоги сучасної людини по комфортному проведенню часу в ванній кімнаті враховує Samo при створенні колекції душових піддонів Trendy і and Classic.

Італійська якість і стиль проглядаються в продукції Samo:

 • душові піддони
 • душові кабіни
 • велнес-кабіни
 • колони і системи
 • аксесуари для ванної кімнати

Більше 250 працівників на 55000 кв. м щогодини працюють над створенням душових піддонів для релаксу і комфорту. Комплекс з 4 фабрик виробляє більше 2000 кабін в день, щоб задовольнити потреби справжніх цінителів італійської якості.

Сертифікат ISO 9000 фабрика Samo отримала в 1994 році, ставши першою сертифікованою компанією в даному секторі. Безліч патентів на розробки, корисні моделі і промислові винаходи підтверджують унікальна якість продукції.

Душові кабіни Samo відповідають Директиві ЄС 89/106 / ЄЕС (Про будівельних виробах). Продукція Samo, перш ніж потрапити в магазин СантехІмпорт, була багаторазово протестована (характеристики очіщаемость, удароміцності, корозійної стійкості, стійкості до хімічних засобів і плям, стійкості до вологим / сухим циклам, терміну служби при циклах відкривання / закривання стулок, міцності відповідно до норми ISO7892: 1988, водонепроникності і багато інших).

Багатофункціональні гідромасажні бокси samo, оснащені турецькою лазнею, відповідають європейським директивам 73/23 / CEE (Електричний матеріал, призначений для використання при певних межах напруги) і 89/336 / CEE (Електромагнітна сумісність).

фабрика Samo в своїй діяльності дотримується європейських норм про електричну безпеки, електромагнітної сумісності та електромагнітних полях.

Компанія Samo використовує тільки високотехнологічні матеріали при виробництві гідромасажних боксів, душових кабін, піддонів і іншої продукції:

 • алюмінієві профілі з високою стійкістю до корозії
 • профілі з нержавіючої сталі AISI304, яка має відмінну корозійну стійкість, не іржавіє, легко піддається обробці і очищенню, має відмінні гігієнічні показники
 • латунь характеризується тривалим терміном служби вироби
 • STONEFIT - STONE - це композитний матеріал, створений природними мінеральними наповнювачами і смолою. Має матове покриття, характеризується високоякіс стійкістю до механічних впливів при правильному догляді.
 • STONECRIL - це матеріал, що складається, приблизно, на 2/3 з гідроксиду алюмінію і на 1/3 з високоякісного акрилу, однорідний по всій своїй товщині, без дефектів і недоліків. Ідеальний матеріал.
 • StarClean - спецальная серійна обробка скла, що спрощує догляд за душовими кабінами.

Купити сифон Samo ви можете в магазині СантехІмпорт.


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Довжина

мм

Призначення

Сифон для ванни
Сифон для душового піддону
Сифон для умивальника
Донний клапан
Сифон для кухонного миття
Сифон для біде
Сифон для пісуару
Лінійний трап
Точковий трап
Душова плита
Гідроізоляція
Сифон для пральної машини
Сифон для кондиціонера
Сифон для чаші Генуя
Грати трапа
Слив
Перехідник/подовжувач
Інші види сифонів
Додаткові аксесуари

Щілинний
У стіну
Корпус з нержавіючої сталі

Металева без візерунка
Металева з візерунком
Під плитку
Зі скляною вставкою

Діаметр отвору (для душових піддонів), мм

50
60
74
90
120

Без клапана
Мокрий
Сухий

Довжина переливу (для ванн), мм

До 700
701-1000
Понад 1000

Колір видимих частин

Хром
Сатин
Золото
Бронза
Білий
Чорний
Мідь
Темний шоколад
Латунь
Платина
Нікель
Нержавіюча сталь
Срібло

Враховувати заказний товар