Донні клапани, сифони, трапи ТЕСЕ

 

Трап для душа ТЕСЕ - уособлення справжнього німецької якості. Організація була утворена в Німеччині в 1976-му році. Основна її спеціалізація - виготовлення повноцінних систем водопостачання та водовідведення, а також комплектуючих до них. У розпорядженні фірми є власні виробничі цехи, центри досліджень і відділ технічного контролю. За рахунок цих факторів компанія випускає сантехнічну продукцію воістину високої якості.

 

Німецька педантичність - запорука того, що кожен душовою канал ТЕСЕ продуманий до дрібниць. Водозливні системи досить компактні. Для їх монтажу досить встановити піддон на висоту менше 10 сантиметрів. При цьому ефективність відведення води дуже висока - дренаж забезпечується при ухилі статі всього в 1 градус. Поряд з гідними технічними характеристиками, продукція бренду відрізняється ще й стильним дизайном. В асортименті представлені моделі для будь-яких інтер'єрних рішень.

 

Трапи для душу ТЕСЕ в Одесі: каталог СантехІмпорт

 

На даній сторінці нашого сайту ви можете вибрати і вигідно купити трап ТЕСЕ:

 

  • Прямокутний (поздовжній), квадратний і круглий.
  • Для душового піддону, ванною, біде, пісуари, умивальника і кухонного миття.
  • З горизонтальним, вертикальним і косим зливом різного діаметру.
  • З переливами різної довжини.
  • З золотистим, латунних, бронзовим, мідним, срібним, хромованим, чорним, білим, кольоровим дизайном видимих частин.

 

Купити трап для душу ТЕСЕ можна як в заводській комплектації, так і шляхом його збірки з окремих елементів. В

представленому онлайн-каталозі ви знайдете вироби: зливи, переливи, сифони, гідроізоляційні матеріали, подовжувачі, перехідники, дренажні канали, решітки для трапів. Вся продукція вироблена в Німеччині і супроводжується сертифікатами міжнародної стандартизації ISO.

 

Душові канали ТЕСЕ в Одесі - СантехІмпорт

 

Вироби даного німецького бренду користуються популярністю по всьому світу. І щоб уникнути вивертів шахраїв, що видають дешеві замінники під відомою торговою маркою, купуйте комплектуючі тільки у надійних постачальників. Наш інтернет-магазин є авторизованої точкою продажу сантехніки ТЕСЕ. Це підтверджується офіційним сертифікатом.

 

Ми продаємо трапи ТЕСЕ в Україні оптом і в роздріб. Для замовлення водозливних систем і комплектуючих до них вибирайте відповідні вироби в даному розділі онлайн-каталогу та оформляйте замовлення в СантехІмпорт з доставкою в будь-який регіон країни!