Сифони, донні клапани, трапи Viega

 

Душові канали Viega - високоякісні і функціональні дренажні системи. Вони випускаються однойменною компанією, зареєстрованою в Німеччині в далекому 1899-го року. Спочатку фірма спеціалізувалася на виготовленні певних кранів. Швидко завоювавши довіру клієнтів, вона розширила сферу своєї діяльності. Сьогодні організація виробляє сантехнічну продукцію широкого профілю, в тому числі, і повноцінні водозливні системи.

 

Трап для душа Viega - універсальне рішення практично для будь-яких душових піддонів і ванн. Виробник постійно тестує і вдосконалює свою продукцію. А невпинний аналіз ринкового попиту дозволяє йому бути в курсі всіх ринкових трендів. В результаті, вироби торгової марки характеризуються дуже високою якістю і дизайнерським різноманітністю. Встановивши дренажну систему Виега в своїй ванній кімнаті або на кухні, ви можете забути про проблеми водозливу мінімум на 10 років!

 

Душові канали Viega в Одесі: асортимент СантехІмпорт

 

В даному розділі нашого онлайн-каталогу вашій увазі представлені трапи Viega в Україні:

 

  • Для ванн, душових піддонів, пісуарів, біде, умивальників, кухонних мийок.
  • Круглі, квадратні і прямокутні (довгасті).
  • Зі сливами різного діаметру, косого, горизонтального і вертикального типів.
  • З переливами різної довжини.
  • З дизайном видимих частин в хромованому, срібному, золотому, бронзовому, латунном, мідному і інших колірних рішеннях.

 

У нас ви можете купити трап для душу Viega в збірці або підібрати комплектуючі для водозливної системи. В окремій підкатегорії представлені елементи: сифони, зливи, переливи, решітки для трапів, гідроізоляційні прокладки і мембрани, донні клапани, дренажні канали, перехідники, подовжувачі.

 

Трапи для душу Viega в Одесі - СантехІмпорт

 

Наш інтернет-магазин спеціалізується на оптово-роздрібних поставках сантехніки для приватних осіб і корпоративних клієнтів. Ми цінуємо свою репутацію, тому завозимо продукцію безпосередньо зі складів виробників або їх офіційних дилерів.

 

Ви хочете купити трап Viega за доступною ціною і з гарантією від виробника? Тоді сміливо вибирайте підходящу дренажну систему або комплектуючі до неї в даному розділі нашого каталогу і оформляйте онлайн-замовлення з доставкою у всі населені пункти України. А якщо вам потрібна допомога фахівця у виборі, телефонуйте в СантехІмпорт для отримання безкоштовної консультації прямо зараз!