Сифони, трапи, донні клапани Webert

Сортувати за:
Товарів на сторінці:
Концерн Webert - найбільший в Італії і Європі виробник змішувачів. Його колекції є втіленням елегантного, свіжого і сучасного дизайну. Пристрасть, вкладена в творіння, є показником глибокої поваги до людей, які їх обирають. Вишуканість, надійність, функціональність, співвідношення ціни і якості - ось, що є основними достоїнствами продукції Webert більше 30 років. Ці цінні переваги зробили Webert символом новаторства, високого класу виконання і точності в світі італійської сантехніки для ванної кімнати та кухні. Нові колекції, які Webert щорічно пропонує своїм клієнтам, є зразком справжнього італійського стилю, глибокої дизайнерської думки і результатом копіткої творчого процесу справжніх майстрів.
До цього дня Webert розвивається по непростому шляху пошуку нових функціональних рішень і модних тенденцій при незмінно високій якості що випускаються змішувачів.
Сьогодні велика колекція змішувачів Webert з'єднує практичну сторону - необхідні технічні параметри, з зовнішніми характеристиками, віяннями моди і смаковими уподобаннями споживачів.
Ще на етапі проектування черговий моделі дизайнери скрупульозно вивчають функції, покладені на новинку, і враховують їх у розробці зовнішнього вигляду змішувача. Ця стадія проходить з використанням досконалого програмного забезпечення, розробники перевіряють кожну деталь на відповідність заданим параметрам.
Виробництво на фабриці Webert оснащено чудовим сучасним обладнанням, що дозволяє на кожному етапі здійснювати контроль якості продукції.
У виробництві Webert використовує цілий ряд інноваційних матеріалів, таких, наприклад, як нержавіюча сталь, які забезпечують прекрасну зносостійкість і оригінальний сучасний дизайн змішувачів.
Завдяки всім цим критеріям, якість і споживчі властивості продукції Webert гарантовані на довгі роки.
Замовити продукцію компанії Webert можна в нашому інтернет-магазині "СантехІмпорт". Доставка здійснюється по всій території України в найкоротші терміни.

Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Довжина

мм

Призначення

Сифон для ванни
Сифон для душового піддону
Сифон для умивальника
Донний клапан
Сифон для кухонного миття
Сифон для біде
Сифон для пісуару
Лінійний трап
Точковий трап
Душова плита
Гідроізоляція
Сифон для пральної машини
Сифон для кондиціонера
Сифон для чаші Генуя
Грати трапа
Слив
Перехідник/подовжувач
Інші види сифонів
Додаткові аксесуари

Щілинний
У стіну
Корпус з нержавіючої сталі

Металева без візерунка
Металева з візерунком
Під плитку
Зі скляною вставкою

Діаметр отвору (для душових піддонів), мм

50
60
74
90
120

Без клапана
Мокрий
Сухий

Довжина переливу (для ванн), мм

До 700
701-1000
Понад 1000

Колір видимих частин

Хром
Сатин
Золото
Бронза
Білий
Чорний
Мідь
Темний шоколад
Латунь
Платина
Нікель
Нержавіюча сталь
Срібло

Враховувати заказний товар