Сифони, трапи, донні клапани Wiper

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

WIPER - виробник душових і дренажних систем та спа-процедур для промислового застосування (в будинках і готелях, басейнах, саунах, спа-центрах, печерах, приміщеннях для водолікування, ванних кімнатах і т. Д.)


Wiper - це сучасний архітектурний елемент з нержавіючої сталі, в який входить провідний польський виробник душових піддонів. Більше участі у виставках в країні та за кордоном. Компанія була заснована в 1999 році, її офіси та виробничі потужності розташовані в Миколув.

Завдяки високій якості своєї продукції і практично необмеженим виробничим потужностям, склоочисник швидко став провідним виробником дренажних трубопроводів і вказує на сходи розвитку в Польщі - від місцевої компанії, а потім розширеного дренажу, для поширення в країні, нарешті, представив їх Виходити на зарубіжні ринки і так далі.

Серед цих численних перевагах дуже важливий момент, про який я згадав, ще один: рішення про вибір системи лінійного дренажу / її відкритті створює цінні можливості для організації простору. Можна сміливо зробити висновок, що за допомогою дегідратаційного душа підійдуть самі різні ванні кімнати, басейни, а також для очищення води, незалежно від розміру або типу розташування. Залежно від типу приміщення і використовуваного дренажу все відповідні марки і товщини нержавіючої сталі, а також використання відповідних методів (наприклад, в промисловому дренажі, наприклад, кухня, гараж, парковка, виробництво та інші). Великобританія, Німеччина, Франція, Чехія, Росія, Словаччина. Сьогодні двірники пропонують тисячі клієнтів в Європі, які цінують сучасний дизайн, елегантність і комфорт, практичність і безпеку.


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Довжина

мм

Призначення

Сифон для ванни
Сифон для душового піддону
Сифон для умивальника
Донний клапан
Сифон для кухонного миття
Сифон для біде
Сифон для пісуару
Лінійний трап
Точковий трап
Душова плита
Гідроізоляція
Сифон для пральної машини
Сифон для кондиціонера
Сифон для чаші Генуя
Грати трапа
Слив
Перехідник/подовжувач
Інші види сифонів
Додаткові аксесуари

Щілинний
У стіну
Корпус з нержавіючої сталі

Металева без візерунка
Металева з візерунком
Під плитку
Зі скляною вставкою

Діаметр отвору (для душових піддонів), мм

50
60
74
90
120

Без клапана
Мокрий
Сухий

Довжина переливу (для ванн), мм

До 700
701-1000
Понад 1000

Колір видимих частин

Хром
Сатин
Золото
Бронза
Білий
Чорний
Мідь
Темний шоколад
Латунь
Платина
Нікель
Нержавіюча сталь
Срібло

Враховувати заказний товар