Системи захисту від протікання води і потопу

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

Система захисту від протікання води і потопу

Термін «розумний дім» з кожним роком звучить все менш фантастично, а сучасні системи безпеки та управління стрімко інтегрують в наш побут. Вони роблять наше життя комфортніше і захищають від багатьох негативних факторів. Однією з вкрай важливих є система захисту від потопу. Вона повністю автоматизована і дозволяє відключити подачу води при виявленні витоку.

У разі прориву труби за лічені хвилини вода може затопити велику площу в будинку або квартирі. А коли в цей момент всі мешканці відсутні, то дана ситуація здатна перерости в справжнє лихо. В результаті пошкодиться і прийде в непридатність особисте майно, а при наявності сусідів знизу, проблема торкнеться їх теж. Рішенням в такому випадку стане система захисту від протікання і затоки. Вона самостійно виявить факт витоку і вживе заходів для перекриття води.

Система захисту від потопу в Одесі

В інтернет-магазині представлений великий вибір сучасних систем контролю протікання води. В каталозі сайту ви знайдете комплектні рішення, а також окремо запірні пристрої, елементи управління, датчики протікання води і багато іншого:

  • Провідні та безпровідні датчики.
  • Запірні пристрої для холодної, гарячої води, а також комбіновані рішення.
  • Продукція італійського, німецького, китайського виробництва відомих брендів.
  • Програмне забезпечення для контролю і управління зі смартфонів.
  • Рішення для труб діаметром: ¼, ½, ¾, 1, 2 дюйма.
  • Системи, що працюють по бездротовій мережі Wi-Fi або по стандарту ZigBee.

Серед великого вибору систем захисту від затоки можна підібрати бюджетні, але надійні рішення, що складаються тільки з необхідних елементів, таких як кран кульовий з електроприводом, блок від протікання води, а також датчик контролю. Більш сучасні варіанти містять універсальний контролер, здатний стати базою для «розумного будинку» і підключати ряд датчиків іншого типу, а також програмне забезпечення для управління і контролю стану системи зі смартфона.

Система захисту від потопу в Києві

Купити захист від проточки води ви можете прямо зараз в нашому спеціалізованому інтернет-магазині. Вибрати найбільш підходяще технічне рішення можна самостійно в даному розділі, скориставшись зручною системою пошуку, або звернутися за допомогою до нашого консультанта. Замовляйте якісну продукцію компанії СантехІмпорт з доставкою в будь-яке місто України!


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Країна

Італія
Китай
Німеччина
Росія

Виробник

Gidrolock
Grohe
Neptun
Tervix
Аквасторож

Тип датчиків

Провідні
Бездротові

Комплектація

Блок керування
Датчик затоплення
Клапан
Контролер
Різне

Можливість використання

Для холодної води
Для гарячої води
Для холодної та гарячої

Бездротовий стандарт

Wifi
ZigBee

Особливість системи

ПЗ для керування зі смартфона

Різьбові з'єднання

3/4
1/2
1
2
1/4

Кількість датчиків

1
2
3

Кількість клапанів

1
2

Враховувати заказний товар