Системи захисту від протікання води та потопу Аквасторож – корисне доповнення до основної сантехніки. Обладнання, що випускається під цим брендом, характеризується надійністю, практичністю та демократичною вартістю. Торгова марка належить ТОВ «Суперсистема». Ця компанія працює в Росії. При цьому сантехнічні захисні системи випускає ліцензію великого німецького концерну Germany Engineering Group Ltd.

Заступництво європейського корифею багато в чому забезпечує довіру клієнтів до обладнання виробництва РФ. Фабрика має власні цехи. Для виготовлення продукції використовує якісну сировину. Вироби проходять вибіркову перевірку та тестування відділом технічного контролю. Ось чому моделі даного виробника – надійні, безперебійні та ще й відносно недорогі.

Як працюють системи захисту від протікання води та потопу Аквасторож

Обладнання застосовується з метою запобігання затопленням житлових, комерційних та промислових об'єктів. Воно інтегрується у систему водопостачання, стаючи чуйним сторожем у разі прориву труб або виникнення течій у місцях з'єднань, вентилів. Захисний комплект представлений трьома групами елементів:

  • Датчиками – саме їхнє затоплення дозволяє контролеру діагностувати наявність проблеми.
  • Запірними механізмами – встановлені на трубах крани переривають подачу холодної та гарячої води.
  • Панеллю управління – чутлива система контролю з гнучкими налаштуваннями забезпечує своєчасне реагування на проблему та запобігання потопу.

На вибір представлені комплекти «Класік» та «Експерт» класів. Ви можете замовити систему захисту від протікання води та потоку Аквасторож для квартири, будинку, дачі, офісу, магазину, готелю, промислового та інших об'єктів. Для вибору відповідного обладнання задавайте параметри у веб-барі праворуч на сторінці. А якщо виникають питання і потрібна допомога фахівця, без зволікань телефонуйте нам по телефону.

Асортимент систем захисту від протікання води та потопу Аквасторож в Одесі

Пропонуємо до вашої уваги сервісне сантехнічне обладнання:

  • Провідне зі стандартами Wi-Fi та Zig
  • Бездротове з програмним забезпеченням для керування зі смартфона.
  • Для холодної, гарячої води універсальні.
  • З різьбовими сполуками 1/4, 1/2, 3/4, 1, 2.
  • З 1-3 датчиками.
  • З 1-2 клапанами.
  • У комплектації із блоком управління, контролером, датчиками затоплення, клапанами.

Основний канал живлення обладнання здійснюється від електромережі через USB-кабель. У цьому більшість моделей оснащуються блоками автономного енергопостачання. Батареї типу «С» забезпечують живлення системи захисту від протікання води та потопу Аквасторож, замовити яку ви можете в даному розділі нашого сайту, навіть якщо на момент аварії на об'єкт не подається електрика. Встановлення такого обладнання, запорука вашої безпеки та запобігання непередбаченим витратам на ремонт!

Купити систему захисту від протікання води та потопу Аквасторож у Києві

«СантехІмпорт» – офіційний дилер російського бренду в Україні. Імпортуємо сантехнічне та інше обладнання безпосередньо від виробника. Пропонуємо широкий асортимент моделей для побутового та промислового застосування. Щоб купити систему захисту від протікання води та потопу Аквасторож за помірною ціною, обирайте відповідний комплект на сайті та оформлюйте онлайн-замовлення у нашому інтернет-магазині з доставкою до Одеси, Харкова, Києва, Львова та інших міст України!