Системи захисту від протікання води та потопу Gidrolock – сервісне сантехнічне обладнання. Воно відрізняється практичністю, надійністю та доступно за адекватною вартістю. Торговою маркою володіє ТОВ "Гідроресурс". Історія підприємства починається в Росії у 2006-му році. При цьому виробник налагодив тісні ділові відносини із відомим італійським концерном Bugatti. До речі, найфункціональніший і найдорожчий комплект обладнання Гідролок названий на честь європейського партнера.

У фабрики є власні цехи. Продукція виготовляється із високоякісної сировини. Усі вироби проходять обов'язкову перевірку відділом технічного контролю. Завдяки наявності власного виробництва, організація впевнена в якості, функціональності, надійності свого обладнання. І тому вона супроводжує кожну систему захисту офіційною багаторічною гарантією. При цьому вироби відповідають міжнародним стандартам ISO, що підтверджено сертифікатами.

Системи захисту від протікання води та потопу Gidrolock : як вони працюють

Завдання обладнання – запобігати затопленню житлових, комерційних та промислових об'єктів. Його інтеграція в систему водопостачання або опалення дозволяє запобігти сильній аварії у разі прориву труб або виникнення течій у місцях з'єднань, вентилів. До складу захисного комплекту входять такі елементи:

  • Датчики затоплення – якщо вони покриваються водою, контролер діагностує витік.
  • Запірні механізми – встановлюються на трубах, переривають подачу холодної та гарячої води.
  • Панель управління – контролер своєчасно реагує на проблему, запобігаючи потопу.

Ви можете замовити систему захисту від протікання води та потоку Gidrolock для квартири, будинку, дачі, офісу, магазину, складу, готелю та інших об'єктів. Щоб вибрати відповідне обладнання, задавайте параметри у сайт-барі праворуч. Виникають питання та потрібна допомога спеціаліста? Тоді без зволікань телефонуйте нам по телефону.

Асортимент систем захисту від протікання води та потопу Gidrolock в Україні.

У нашому інтернет-магазині ви можете обрати антиаварійне сантехнічне обладнання:

  • Універсальна, для холодної, гарячої води.
  • З різьбовими сполуками 1/4, 1/2, 3/4, 1, 2.
  • З 1-2 клапанами.
  • З 1-3 датчиками.
  • У комплектації із блоком управління, контролером, датчиками затоплення, клапанами.
  • Провідне зі стандартами зв'язку Wi-Fi та Zig
  • Бездротове з програмним забезпеченням для керування зі смартфона.

Устаткування живиться від електромережі через USB-кабель. Також моделі оснащуються блоками автономного енергопостачання. Ви можете замовити системи захисту від протікання води та потопу Gidrolock за привабливою вартістю навіть для тих об'єктів, на яких спостерігаються регулярні перебої з електрикою. Встановивши таке обладнання, ви запобігти виникненню аварії і убезпечите себе від незапланованих фінансових витрат!

Купити систему захисту від протікання води та потопу Gidrolock в Одесі

Завозимо сантехнічне та інше обладнання безпосередньо від виробника. Виступаємо офіційним дилером українського бренду в Україні. Реалізуємо широкий асортимент моделей побутового та промислового призначення. Бажаєте купити систему захисту від протікання води та потопу Gidrolock за адекватною ціною? Вибирайте відповідний комплект на сайті та оформлюйте замовлення у нашому «СантехІмпорті» з доставкою в Київ, Львів, Одесу, Харків та інші міста України!