Системи захисту від протікання води та потопу Neptun – важливі інструменти для безпеки вашого будинку, офісу, складу, магазину або будь-якого іншого об'єкта. Ця торгова марка зареєстрована компанією ССТ.

 

Компанія має власне виробництво. Також у її розпорядженні є конструкторське бюро. Саме тут створюються нові та удосконалюються старі моделі гідрозахисного обладнання. Вироби, що сходять з конвеєра, обов'язково тестуються відділом технічного контролю. Завдяки цьому ризик виникнення шлюбу зводиться до мінімуму. Продукція, що випускається під цією торговою маркою, відповідає чинним ГОСТам та відповідає нормам міжнародної стандартизації ISO.

 

 

Принципи роботи системи захисту від протікання води та потопу Neptun

 


Таке обладнання встановлюється для того, щоб запобігти затопленню приміщень, в яких прокладено водопровідні труби. Складається воно із трьох груп елементів:

 

  • Панелі керування. Чутливий контролер обробляє інформацію, що надходить із датчиків. Він приводить у дію запірні механізми, якщо виявляється витік води.
  • Датчики затоплення. Коли вони оточуються водою, проблема затоплення стає очевидною. І тривожний сигнал передається на контролер.
  • Запірні механізми. Кульові крани з електроприводом одержують команду від контролера. І вони перекривають подачу води, запобігаючи затопленню приміщення.

Статистика свідчить, що понад 70% побутових аварій зумовлені потопами. Навіть якщо у приміщенні вибухнула пожежа, густий дим одразу привертає увагу людей. Це забезпечує оперативне реагування ситуацію. Але ось вода, що розтікається по підлозі, довгий час нікому не видно. І тому тиха аварія перетворюється на катастрофу. Щоб її запобігти, рекомендуємо замовити систему захисту від протікання води та потоку Neptun. Вибирайте відповідне обладнання у нашому інтернет-магазині, використовуючи зручні фільтри у сайт-барі праворуч.

 

Асортимент систем захисту від протікання води та потопу Neptun в Україні.

 

До вашої уваги представлений великий вибір сервісного сантехнічного обладнання:

 

  • У комплектації з блоком керування, контролером, датчиками затоплення, клапанами.
  • Провідні системи – зі стандартами Wi-Fi та Zig
  • Бездротові моделі – з програмним забезпеченням для керування зі смартфона.
  • З 1-3 датчиками.
  • З 1-2 клапанами.
  • Для холодної, гарячої води універсальні.
  • З різьбовими сполуками 1/4, 1/2, 3/4, 1, 2.

Устаткування запитується від електромережі через USB-кабель. Також елементи системи оснащуються батарейками. Останні забезпечують автономність гідрозахисту. А це означає, що обладнання спрацює навіть у тому випадку, якщо в момент аварії на об'єкт не надходить електропостачання.

 

Вартість системи захисту від протікання води та потопу Neptun варіюється в середньому ціновому діапазоні. Замовляючи її вже сьогодні, ви захищаєте себе від ризику аварії та виникнення непередбачених витрат на ремонт, а також компенсацію збитків сусідам.

 

Купити систему захисту від протікання води та потопу Neptun в Києві

 

Реалізуємо широкий асортимент моделей для побутового та промислового призначення. Імпортуємо сантехнічне та інше обладнання безпосередньо від виробника. Виступаємо офіційним дилером бренду в Україні. Бажаєте купити систему захисту від протікання води та потопу Neptun за привабливою ціною? Підбирайте комплект у каталозі та оформлюйте замовлення у нашому «СантехІмпорті» з доставкою в Харків, Київ, Одесу, Львів та інші міста!