Зливні механізми для унітазів TECE

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

                                  

                                                                                                                                                                                                                                  

Німецька компанія ТЕСЕ, заснована в 1976 році, займається виробництвом обладнання для систем опалення та водопостачання. Підприємство володіє власним конструкторським бюро, лабораторіями та відділом контролю якості продукції. Все це дозволяє постійно вдосконалювати технологічний процес виробництва.

Довгі роки продукція фірми ТЕСЕ займає одне з перших місць серед виробників сантехнічного обладнання. На особливу увагу заслуговують зливні механізми ТЕСЕ, використовувані для установки підвісної сантехніки (раковин, унітазів, біде). Завдяки найсучаснішим світовим технологіям та використанню високоякісного сталевого профілю, зливні механізми ТЕСЕ відрізняються надійністю і простотою в обслуговуванні, що особливо важливо, коли обладнання знаходиться у важкодоступному місці. Крім того, компанія ТЕСЕ звертає велику увагу на естетичну складову обладнання, яке приховано від очей користувачів: механічних та електронних панелей змиву, дренажних каналів, трапів. Всі вони мають вишуканий дизайн, при цьому виконують свої функції найкращим чином і вироблені для багаторічної роботи без ремонту і заміни.

Інструкція по установці застінних модулів TECE з використання профілів

Компанія Сантехімпорт є авторизованої точкою продажу продукції фірми TECE. Це означає, що вся продукція цього виробника (зливні механізми) , Що реалізується на сайті СантехІмпорт, є оригінальною і на неї поширюються офіційні умови гарантії, надані фірмою TECE.


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Висота

мм

Призначення

Клапан зливу (зливальний механізм)
Клапан затоки (впускний механізм)

Варіанти впускного механізму

Бічне підведення
Нижнє підведення

Варіанти зливу для зливного механізму

Одинарний
Подвійний

Колір фурнітури

Хром
Бронза
Золото
Білий
Сатин

Принцип роботи зливного механізму

Механічний
Пневматичний

Діамерт підключення на впусканням механізмі

1/2
3/8

Враховувати заказний товар