Змішувачі


Що ще запитують в розділі "Змішувачі"?

ЕCO-знижки від HansgroheЛітні знижки -20% на всю сантехніку RAVAK!Знижки до 35% від компанії Аква Родос!Безкоштовна доставка товару по всій Україні

Змішувачі: такі різні і багатофункціональні


Вирушаючи в душ або плануючи помити посуд, ви автоматично підходите до раковини, умивальника або мийці. І в рішенні того завдання, що стоїть перед вами, важлива роль відводиться такому традиційному елементу сантехнічної інсталяції, як звичайний змішувач. А будь-які речі рано чи пізно або ламаються, або починають «давати збої». Найчастіше виявляється простіше купити новий, ніж нескінченно ремонтувати старий.


Купити - не проблема, але який саме? Довгий виливши або короткий, чи є в ньому опція фільтра, натиск регулюють за допомогою важеля або вентиля, струмінь йде через аератор? Замовляйте під конкретну ситуацію кран: вартість його складається із закладених розробниками функцій і візуальної складової. Але якщо підібрати стильне рішення в санвузол можна в будь-якому магазині, то продумане пристрій з додатковими характеристиками потрібно шукати більш ретельно.


Чи плануєте купити змішувачі в Україні: для яких цілей?


Крім кранів, в каталозі «СантехІмпорт» є варіанти з подачею води безпосередньо на душ, в гігієнічних цілях. Для кожного виду сантехніки відомі бренди випускають власні рішення. Найбільш яскраві приклади змішувачів:

  • для раковини - в ванну кімнату або на кухню;
  • ванна і душ - щоб заощадити місце і забезпечити комфорт;
  • тільки для душа - стандартні крани-змішувачі в душовій кабінці або над ванною;
  • гігієнічні процедури - кран для біде і комбіновані варіанти;
  • на кухню - для спрощення миття посуду, приготування їжі;
  • спеціального призначення - медичні і з вузьким спектром застосування.

Класичний кран-гусак, з яким в парі йде лійка, можна зустріти в будь-якій квартирі. Варіанти для раковини також не викликають подиву. А ось душові кабінки і відповідна їм сантехніка лише набирають популярність в Україні, через що багато користувачів до них ще не звикли. Вельми цікавий варіант - кухонні крани водопровідні, з високим виливом та можливістю підключення фільтра. Їх параметри допоможуть в наповненні каструлі або чайника свіжою водою, полегшують маніпуляції в раковині з брудним посудом або охолоджується до вечері динею. Струмінь з аератором набагато могутніше при меншій витраті води.


Дбаєте про здоров'я і затишку близьких? У поєднаної з туалетом ванною можна встановити стильний сантехнічний кран з гігієнічним душем, що кріпиться до стіни. Необхідно враховувати довжину шланга і відстань до унітазу, але сантехніка зручна і затребувана в будь-якому випадку.Або поставте чашу біде з невеликим керованим змішувачем, в якому можна легким рухом регулювати потік: натиск, напрямок і температуру води.


Для людей з особливими потребами - обладнання, де роль звичного вентиля приймають на себе механізми, які зручно повертати зап'ястям, ліктем, а також сенсорні і порційні крани.


З якими матеріалами змішувач або кран прослужать довше?


Латунь, сплав на основі цинку і міді, краще за інших підійде для крана. Вода при тривалому контакті ніяк не впливає на змішувач, фізичні властивості сантехніки залишаться незмінними, внутрішня поверхня не змінюється під дією мінеральних відкладень. Старі труби не перешкода! Буде досить практично купити змішувач для установки як в жарку лазню, так і на дачу, в будь-якій ситуації він покаже бездоганну роботу. Нержавіюча сталь популярна в меншій мірі через більш високу ціну, хоча сантехнічний вузол прослужить протягом багатьох років. Керамічні картриджі і аератори лише підкреслять сильні сторони.


Як екзотичної альтернативи деякі бренди пропонують варіанти змішувачів повністю з кераміки, каменю або скла. Плавні форми, незвичайний вилив. Нехай вище ціна, кран виглядає несподівано, проте для прикраси гостьової кімнати, номери в тематичному готелі кращого варіанту годі й шукати. Вода ллється, немов з фонтану.Отрада для очей і вельми практичне придбання, яке не боїться плям і розлучень, хоча вимагає обережного поводження, як справжній витвір мистецтва. У таких моделях лійка відсутня або стандартна, металева.


Хіба можуть хороші змішувачі бути недорогими?


У вашу ванну кімнату потрапить краще! Сертифікати від виробників в поєднанні з гарантіями незалежних перевіряючих Європи, США, Японії виключають шлюб, токсичні матеріали або поява шкідливих для здоров'я дітей конструкцій в каталозі. На виході - абсолютно безпечна вода.


Прямі контакти з виробником нівелюють вплив низки перекупників на кінцеву вартість. Ви отримаєте мінімальні ціни на змішувачі, новітні моделі, як тільки вони з'являються на ринку. Вельми зручно для людей, що цінують власний час і не бажають відставати від модних віянь. Зробіть замовлення, щоб в найближчі дні насолоджуватися чудовою якістю сантехніки, простотою управління і красою ванної кімнати.