Українська компанія "Аква Родос" - це виробник меблів для ванної кімнати, а з недавніх пір і змішувачів, душових наборів. Була заснована в 2002 році і набула за цей час великий досвід в області виробництва і продажу сантехніки.
Меблі для ванної кімнати "Аква Родос" виготовляють на сучасному підприємстві, використовуючи нові італійські технології і обладнання. У виробництві використовується продукція відомих європейських виробників: Kronopol, Kronospan, Rehau і т.д.
Висока якість продукції "Аква Родос" забезпечується завдяки передовим технологіям фарбування і використання німецької фурнітури. Особлива увага приділяється оптимальному відношенню "ціна-якість".
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
  • Всі змішувачі виробляються з латуні - сплаву міді, цинку, і інших металів і не металів. Латунь змішувачів Аква Родос дуже високоякісна і екологічно чиста; це підтверджено сертифікатом NSF 61 про мінімальний зміст свинцю.
  • Аква Родос - це змішувачі з литою конструкцією корпусу, що забезпечує їм особливу міцність.
  • Покриті всі змішувачі в основному хромом (0,4 мікрона), існує спеціальна технологія гальваніки хрому, при якій досягаються необхідні його мікрони, при яких хром міцно триматиметься на корпусі змішувача, що не відшаровуючись від нього.
  • У покриттях змішувачів фірми Аква Родос шкідливий для здоров'я свинець, не використовується взагалі, а продукція цієї фірми, не містить елементів, які класифікуються як шкідливі.
  • Основний принцип їх програми з охорони довкілля - це переробка всіх матеріалів.