Італійська компанія Bianchi - це результат сімейних традицій, який бере свій початок з 1977 року і працює над престижністю формули "Made in Italy", що означає вищу ступінь виробництва і проектування, ретельний вибір матеріалів, велика увага до обробки і деталей. Компанія Bianchi працює над створенням функціональної елегантності. "Made in Italy" - так само значить сильна робота команди, яка складається з професіоналів працюють з великою пристрастю для досягнення спільної мети: дарувати емоції, радість і благополуччя.
Bianchi працює з любов'ю до води, яка надихала кожен проект. Краса води відбивається в великому асортименті колекцій змішувачів та душових, які відповідають найвищим вимогам якості і мають різний дизайн від класичного до ультра сучасного.
Компанія Bianchi являє майбутнє, яке має коріння в традиціях, але теж час постійно розвиває свої технології і знаходиться в пошуку нового.
Bianchi - це гарантія кращої якості, так як з плином часу набутий досвід у виробництві, проектуванні та дослідженні в даний час дозволяє повністю відповідати очікуванням найвимогливіших клієнтів. Перед реалізацією кожен продукт ретельно тестується на якість збірки і надійності. Компанія Bianchi дає гарантію на всю продукцію 5 років.

Повні колекції італійських змішувачів Bianchi запропоновані на сторінках нашого інтернет-магазину «СантехІмпорт», в якому Ви можете ознайомитися з описом моделі, що сподобалася і виконати замовлення в зручній для вас формі.

Bianchi - Made in Italy!