Відомий німецький виробник мийок і змішувачів Blanco пропонує найпопулярнішу продукцію.

Компанія з майже віковою історією сьогодні один з найбільших виробників кухонних мийок і змішувачів в Європі.

Крім кухонних мийок і змішувачів Blanco так само випускає широкий спектр аксесуарів для ванної кімнати та інших корисних предметів побуту.

У 1925 році Хейнріх Бланк, засновник сімейної компанії, зайнявся виробництвом мідних баків для нагрівання води. Підприємство виявилося досить успішним, що дозволило істотно розширити товарний асортимент, додавши такі товари як грілки, ковші, бідони і котли.

Протягом двадцять років компанія Blanco настільки добре освоїла виробництво з нержавіючої сталі, що було прийнято рішення розпочати виробництво таких інноваційних побутових предметів, як кухонні мийки з нержавіючої сталі.

Нова історія фабрики Blanco почалася з поділу основних ліній виробництва: сантехніка та обладнання для медичних цілей і громадського харчування.

Найпопулярніші, стильні, функціональні та перевірені майже столітнім досвідом кухонні мийки Blanco давно і міцно завоювали своє місце на ринку і в серцях клієнтів.

Постійна робота над удосконаленням змішувачів Blanco, впровадження передових технологій і застосування сучасних матеріалів дозволяє компанії представляти завжди актуальні моделі змішувачів клієнтам і цінителям справжнього німецької якості.

Щоб бути здоровим і захищеним - людині потрібно упортеблять чисту воду. Наскільки безпечною буде вода в будинку залежить також і від змішувача.

Змішувачі Blanco - сертифікована продукція, якість якої підтверджено міжнародними сертифікатами.

Купуючи змішувач Blanco Ви купуєте:

  • безпеку конструкції
  • гігієнічність і чистоту
  • надійність і функціональність.

Красива і функціональна кухня - це правильно підібрані всі елементи і ідеальна сумісність робочих поверхонь, кухонної мийки та змішувача.

Ви можете купити змішувач Blanco з нержавіючої сталі або з хромованим покриттям, а так само підібрати змішувач з Silgranit під кухонну мийку.

Silgranit
алюметаллик Антрацит Кава
png "onclick =" window.open (this.href, '', 'resizable = no, status = no, location = no, toolbar = no, menubar = no, fullscreen = no, scrollbars = no, dependent = no, width = 757, height = 398 '); return false; ">
Шампань

темна

скеля

жасмин
перловий

сірий

беж

білий

Найширший асортимент змішувачів Blanco Ви можете купити в магазині СантехІмпорт.